Vytautus Horoskopai

Rytas palankus trumpoms išvykoms, dalykiniams bei asmeniniams susitikimams. Tikėtina, kad išsiaiškinsite santykius su artimu žmogumi ir pajusite palengvėjimą. Popietę norėsis skirti šeimai, buičiai. Tai ir būtų geriausia.
Gana produktyvi diena. Tai metas, kai ryžtingas pokalbis ar veiksmas gali padėti kai ką pakeisti santykiuose su artimaisiais, mylimu žmogumi. Popiet itin domins meilės džiaugsmai, pasilinksminimai, žaidimai, sportas.
Beveik visą dieną būsite romantiškai nusiteikę, flirtuosite, šmaikštausite. Patinkantį žmogų galite išprovokuoti paskirti jums pasimatymą, išsakyti jausmus. Vakare galbūt teks skubiai tvarkyti kažkokius praktinius reikalus.
Yra vilties, kad išsispręs įsidarbinimo problema ar šiaip aktualus dalykinis reikalas. Tikėtina, kad pamėginsite keisti įvaizdį. Jeigu buvote įsipareigoję kitus supažindinti su savo idėjomis, paremti ar pan., pats metas išpildyti pažadus.
Darysitės vis pastabesni ir iškalbesni. Tačiau jūsų kalboje jausis ironija, užmaskuotas kandumas, todėl kai kurie komentarai pašnekovams bus nesuprantami ar nepriimtini. Neatidėliokite finansinių reikalų sprendimo.
Šiandien puikiai dirbs ir raumenys, ir galva. Jei turite skolų, jums būtinai jas primins. Būkite atidesni meilės partnerio užuominoms, jei norite, kad nei jis, nei jūs nepatirtumėte nusivylimo.
Gana gerai seksis tvarkyti su teisėtvarka, užsienio ryšiais, kelionėmis, švietimu, kultūra, studijomis, karjera susijusius reikalus. Be rimtesnių užkliuvimų turėtų išsispręsti ir finansinė, turtinė problema.
Galima sėkmė per turtingus ar įtakingus rėmėjus, pažįstamus. Popiet parūps smagios kompanijos, sportas, politika. Galite sublizgėti diskusijose, žaidimuose. Mokykitės iš daugiau pasiekusių veikėjų.
Rytas palankus įvairiems susitikimams, pokalbiams, deryboms. Popiet noras bendrauti bei dirbti išgaruos ir pajusite nuovargį, tačiau jūsų populiarumas neblės, o atliktas darbas aplinkiniams ir jums patiems suteiks pasitenkinimo.
Šiandien sugebėsite sumaniai panaudoti ankstesnę patirtį, suderinti darbą su malonumais ir tokiu būdu nepersidirbti. Kils ūpas tobulėti, keisti save ir aplinką. Galima gauti puikų pasiūlymą ar užsakymą.
Ši diena žada pergalių. Tačiau gali būti, kad jos bus gana trapios ir norint išsaugoti, kas pasiekta, reikės nuolatinių pastangų. Bet kuriuo atveju nebijokite reikalauti to, kas jums priklauso.
Šiandien galite pasijusti turtingesni ar svarbesni nei paprastai. Tikriausiai darbe bus teigiamai įvertintas jūsų profesionalumas, indėlis į bendrą veiklą. Jei turite privatų verslą, tai pastangos jį plėtoti, stiprinti materialinę bazę bus veiksmingos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą