2010 tigro metai

2010 tigro metai - sėkmingi ir itin palankūs metai gimusiems Tigro metais.Geriausi Anekdotai - juoko dozė švenčių proga.


Dienos Horoskopas
Gruodžio 25 dienai 12 zodiako ženklų:

Emociškai įtempta diena. Kažkas gali strigti, nepasiteisins kai kurios iliuzijos. Jei būsite neatidūs ar patiklūs, patirsite nuostolį. Tikėtina nevaldoma aistra, pavydo priepuolis.

Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Galite susigundyti greita ir lengva nauda, kurią mėginsite pasiekti kitų sąskaita, naudodamiesi tarnybine padėtimi ar pan. O gal susidursite su taip besielgiančiais.

Jūsų aplinkoje atsiras tokių asmenų, kurie mėgins paveikti jūsų sprendimus arba drumsti nusistovėjusią ramybę. Kažkokie santykiai, sutartys gali nutrūkti arba pakeisti kryptį. Skubotas įsipareigojimas taptų nelengva našta.

Šiandieną gali užgriūti aibė keistų rūpesčių. Galima kebli situacija asmeninių santykių srityje. Įmanoma, kad vietoj planuotos naudos ar malonumo patirsite nuostolį ir nusivylimą.

Būsite linkę žavėtis neracionaliais pasiūlymais bei projektais. Jums trūks drausmės, galite patekti į kažkieno nemalonę, išprovokuoti nuostolį arba jį patirti. Itin saugokite nuo pavojų savo artimuosius ir vaikus.

Tikėtina, kad užsiversite darbais (nors ir šventė), galbūt kils pagundų mėginti ką nors išpešti iš kitų. Verčiau venkite konfrontacijos, įtampos. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, sveikatai.

Galimi nauji netikėti kontaktai, ryšiai su labai "magnetiškais" žmonėmis. Tačiau išgyvenimų arba nuostolių galite patirti per meilės ar verslo partnerius.

Aplinkiniams atrodysite priekabūs, nenuoseklūs, lyg patys nežinotumėte, ko norite. Saugokitės traumų, ūmių sveikatos sutrikimų.

Turbūt atsiras norinčių jumis pasinaudoti arba išstumti iš užimamų pozicijų. Kažkas gali parodyti nekorektišką dėmesį, sutrikdyti jus keistu pasiūlymu. Tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte ir išvengtumėte problemų.

Nesitikėkite, kad išsisuksite nuo įsipareigojimo ar atsakomybės už padarytas klaidas. Daugiau dėmesio skirkite svarbiausiems namų reikalams, nes dėl aplaidumo gali kilti avarinė situacija. Saugokitės traumų, konfliktų.

Šiandien išties pakaks įtampos ir išbandymų. Kažkuris iš draugų gali apvilti svarbiame reikale ir tai žada nuostolius arba žalą reputacijai. Dėl nepakankamo atsargumo gali nukentėti artimas žmogus.

Tikėtina, kad turėsite nemažų rūpesčių, susijusių su šeima. Galite nukentėti dėl neapgalvotai ištartų žodžių, paskleistų gandų. Svarbu atskirti draugus nuo priešų. Saugokite reputaciją ir sveikatą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą