Gruodžio 21 d. horoskopai visiems zodiakams

Kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Kad juos įgyvendintumėte, reikalingas slaptas palaikymas iš įtakingų asmenų pusės. Kaupkite jėgas, apmąstykite savo planus ir tai darydami pasitelkite intuiciją. Neįsivelkite į klastingas intrigas.

Neblogai seksis darbai, kuriuos galite atlikti neskubėdami, be įtampos. Proto ir intuicijos sąjunga bus geriausias jūsų talkininkas. Bendraudami, tardamiesi su aplinkiniais galite išsiaiškinti svarbių dalykų ir netgi ypatingų paslapčių.

Šiandien jums gali pavykti užsidirbti daugiau pinigų arba palankiomis sąlygomis įsigyti vertingą daiktą, gauti kreditą, paramą. Tačiau lengvai gavę, lengvai galite ir prarasti. Venkite išleisti daugiau negu leidžia šeimos biudžetas.

Diena bus pakankamai maloni. Galbūt net linksma, nes antroje dienos pusėje sulauksite juokingos žinios arba išgirsite gerą anekdotą. Jums kuo geriausiai seksis atlikti kasdieninius darbus. Kūryba, mokslas teiks ir pasitenkinimą, ir apčiuopiamą naudą. Palanku užsiimti su reklama, ryšiais, informacija, prekyba susijusia veikla.

Venkite didelės skubos, siekite ramybės, nes būtinas vidinis komfortas. Neverta imtis ko nors naujo. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, namams. Artimieji bus dėkingi už sukurtą jaukumą, darnius tarpusavio santykius.

Po neramios ir košmariškos nakties, kurioje sutiksite keiščiausius sapnus, diena bus maloni. Turėtumėte noriai imtis kūrybinės ar su pramogų verslu susijusios veiklos. Tikėtina, kad būsite pakviesti į pramoginį renginį, pasimatymą. Gali susitikti seną gerbėją ar bičiulį. Puikiai seksis bendrauti su vaikais.

Kasdieninio darbo, kūrybos reikaluose, o ypač veikloje, susijusioje su labdara, medicina nusimato neblogi poslinkiai. Naujas idėjas dar derėtų subrandinti, o senus projektus reikia paskubėti įgyvendinti.

Visuose šiandieniniuose kontaktuose patartinas santūrumas ir subtilumas. Nusimato neblogos naujienos iš užsienio, sėkmė visuomeniniuose, socialiniuose reikaluose. Galbūt abipusiu susitarimu pratęsite svarbų bendradarbiavimą.

Galimas dalykas, kad už savo pastangas tarpininkauti, padėti, jūs būsite įvertinti. Galite sulaukti netikėto sveikinimo. Tikėtina nauda iš finansinės veiklos arba atsiimsite skolą, gausite kompensaciją, alimentus. Jei su kažkuo norite nutraukti ryšius, tai atliksite subtiliai.

Galite gauti įdomią žinią, pasiūlymą. Būsite nusiteikę domėtis su tolimomis šalimis susijusiais dalykais, plėsti savo pažintinį horizontą, planuoti ateities perspektyvas. Nebloga diena įskaitų, egzaminų laikymui bei egzaminavimui.

Sugebėsite padaryti gerą įspūdį daugeliui žmonių. Atrodysite inteligentiški ir protingi, kupini įdomių idėjų ir planų. Nors sulauksite pritarimo, tačiau už jūsų nugaros bus slapto priešiškumo, intrigų. Nesureikšminkite to, bet ir neskatinkite.

Jus sups nemažas būrys draugų ir gerų pažįstamų. Liesis tostai ir sveikinimai .Santykiai su aplinkiniais bus puikūs, tik nereikalaukite iš jų daugiau nei jie gali duoti. Galbūt dalyvausite renginyje, kur darysite kitiems kažkokią svarbią įtaką.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą