Gruodžio 28 horoskopas 12 zodiako ženklų

Avinas
Šiandien atrodysite keistai atsipalaidavę. Galbūt niekur nereikės skubėti, o gal aplinkybės stabdys tempus. Daugiau progų pasireikšti turės menininkai, grožio puoselėtojai. Vakare nusimato meilės pasimatymas.

Tauras
Tai turėtų būti šauni diena. Jums gali pasisekti, jeigu siekiate pasižymėti profesinėje veikloje, kūryboje, prastumti reikšmingą projektą, užsidirbti pinigų. Kuo mažiau galvosite apie smulkmenas, o daugiau - apie esmę, tuo geriau.

Dvyniai
Gali susidaryti palankios aplinkybės įsidarbinti, o gal pavyks pasipelnyti ar išspręsti turtinį, remonto, nuomos reikalą. Vakare nusimato ypatingas brangaus žmogaus dėmesys.

Vėžys
Norėsis valdyti ir kontroliuoti kitus žmones, taip pat pelnyti jų dėmesį bei pagarbą. Jeigu gerai sutarsite su antrąja puse, galite sukurti planą, kaip gražiau pertvarkyti namus, pagerinti gyvenimo sąlygas.

Liūtas
Tai bus nebloga diena žmonėms, mokantiems derintis prie kintančių situacijų. Gali pavykti pasipelnyti ar atverti sau platesnes perspektyvas ten, kur jos jau buvo susiaurėjusios. Ir neišsisukinėkite, jei reikia grąžinti skolą, sumokėti mokesčius.

Mergelė
Gera diena vykti į komandiruotes, konferencijas, vizituoti įtakingus asmenis, ruošti publikacijas, viešas kalbas, laikyti egzaminus ir egzaminuoti kitus. Turėtumėte pritapti kažkuo ypatingų žmonių kompanijoje.

Svarstyklės
Darbų našta nebus lengva, bet gali pradėti labiau aiškėti jūsų perspektyvos bei įdirbio, permainų, reformų nauda. Labiau pasitikėkite savo jėgomis, žiniomis. Komplimentai, padrąsinimai, kuriuos išgirsite, bus nuoširdūs.

Skorpionas
Šiandien labai svarbu laiku atsidurti reikiamoje vietoje ir šalia tų, kurie jums palankūs. Galite užmegzti bendradarbiavimą. Kai kas liks tik kalbomis, tačiau kažką naudingo vis tiek laimėsite.

Šaulys
Seksis įgyvendinti kūrybinius sumanymus, socialinius projektus. Gali pasigirsti naujienų apie finansinius reikalus. Verta pasitikslinti, ar tai nėra vien gandai. Palanku užsiimti labdara arba dėl jos kreiptis. Nusimato aistringas pasimatymas.

Ožiaragis
Būsite linkę verstis per galvą, kad tik parodytumėte, ką sugebate, jei ne darbais, tai nors žodžiais. Išties seksis demonstruoti išradingumą, nuovokumą, teikti kitiems konsultacijas arba jas gauti ir sumaniai pasinaudoti.

Vandenis
Turėtų išaiškėti, ar tai, ką darote, naudinga. Jei matysis teigiami poslinkiai, verta tęsti pradėtą darbą. Galbūt kažkokios paramos ar malonių ausiai pažadų sulauksite iš artimų žmonių ar neabejingai nusiteikusio gerbėjo. Origen Nombres

Žuvys
Šiandien neieškosite žodžio kišenėje, netgi būsite nepaprastai iškalbingi ir diplomatiški. Gerai nuteiks draugų, gerbėjų dėmesys. Idealizmas puikiai derinsis su materializmu. Tai, kas gražu, bus ir naudinga bei atvirkščiai.

Sveikinimai . Vardai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą