Gruodžio 31 horoskopas 12 zodiako ženklų

P.S. Ar jau žinai, ką tau žada 2010 metų horoskopas?

Vargu ar ši diena bus tokia kasdieniška kaip tikėjotės. Stengsitės ištrūkti į kažkokį pasimatymą ar renginį. Nesvarbu, kokiu būdu, bet sieksite būti mylimi, populiarūs. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos, sporto sferoje.

Jus turėtų lydėti puiki nuotaika ir asmeninis žavesys. Bus progų užmegzti arba atnaujinti pažintis, simpatijas. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose. Galite pajusti savo talento ar žinių įvertinimą.

Iš toli arba iš aukštesnės institucijos tikėtina žinia. Gerų vilčių suteiks nepažįstamo ar įtakingo asmens dėmesys. Jeigu turite svarbių darbų, vizitų, verta paskubėti, nes atidėti nenaudinga. Bus galimybių susitarti dėl aktualių dalykų.

Tikėtina, kad kažkokių vilčių suteiks su darbu, karjera susiję reikalai. Origen Nombres Tikriausiai susitiksite su jus seniai dominančiu asmeniu. Gali nustebinti išryškėję kitų žmonių motyvai ir tikslai. Galbūt teks aiškintis dėl kažkokių įsipareigojimų.

Dėl grožio, komforto būsite linkę palengvinti piniginę. Galbūt kažkas kurstys slaptas aistras, skatins ambicijas. Gali būti, kad imsite rimtai galvoti apie asmeninio įvaizdžio keitimą.

Tikriausiai šiandieną teks bendrauti su žmonėmis, atvykusiais iš toli, arba aplinkiniams pasakoti savo kelionių įspūdžius, ateities planus. Gana palanki diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, mokslu.

Derėtų daugiau nuoširdaus dėmesio parodyti kolegoms, gerbėjams. Tai bus nesunku, nes mokėsite sukurti traukos lauką ir darysite įtaką aplinkiniams. Galimas svarbus laimėjimas arba apsisprendimas, susijęs su meile, kūryba, vaikais.

Ši diena bus nuotaikinga, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite įdomių pažinčių. Pabendravę su aplinkiniais galite priartėti prie kai kurių savo problemų sprendimo, pvz., kažkas suteiks pagalbą įsidarbinant, ieškant verslo sutarčių ar pan.

Suintriguoti gali atsiskleidę slapti motyvai žmogaus, kuris jus domina, taip pat jūsų nuomonių bei skonių skirtumai. Galbūt išryškės tai, kas nedavė ramybės. O gal būsite užsisvajoję ir patyliukais regsite romantiškus planus.

Labiau trauks išlaidauti, o mintys suksis apie pramogas. Laukia malonus pasiruošimo bruzdesys, jeigu esate pakviesti į svečius arba jų laukiate patys. Jei kažkam norite padaryti ypatingą įspūdį, jums išties pavyks.

Tikėtinas svarbus susitikimas ar pažintis, kuri išplės jūsų galimybes. Šiandien itin stenkitės išsaugoti savo finansinę pusiausvyrą, išlaikyti užsakovus, klientus, susitvarkyti nuosavybės dokumentus. Tai labai svarbu jūsų ateičiai.

Aktualūs bus reklamos, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Gali pasirodyti, kad turite įtakingų užtarėjų, pagalbininkų, pasižymėsite komercine uosle. Galbūt gausite svarbią žinią ar pakvietimą.

Ar žinai, savo vardo reikšmę?: vardai.org
Kviečiu, išsiaiškinti sapnų reikšmes: sapnininkas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą