Mano Horoskopas

Ar jau perskaitei 2010 metų astrologo prognozę? Ar prisimeni, ką šiąnakt sapnavai?

Gruodžio 27 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Noriai leisite pinigus pageidaujamiems daiktams, skanėstams, lepinsite artimuosius. Vakare sulauksite giminaičių bei draugų skambučių, pasiūlymų. Galbūt ruošitės viešnagei ar svečių priėmimui.

Tauras
Palanku užsiimti su reklama, ryšiais, informacija, prekyba susijusia veikla. Įvairūs reikalai, kontaktai teiks ir pasitenkinimo, ir apčiuopiamos naudos. Vakare atsipūsite jaukioje namų aplinkoje. Noriai bruzdėsite virtuvėje, apskritai buityje.

Dvyniai
Siekite ramybės, nes būtinas vidinis komfortas. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, namams. Artimieji bus dėkingi už sukurtą jaukumą, darnius tarpusavio santykius. Vakaras turėtų pažerti romantikos, pramogų.

Vėžys
Aktyvi, šurmulinga diena. Galite pasireikšti kūrybinėje veikloje, kažką svarbaus nuveikti patinkančio asmens labui ar tiesiog jį labiau sužavėti savo dėmesiu, išmone. Nenuskriausti liks ir jūsų vaikai. Jie gali tikėtis siurprizų, pramogų.

Liūtas
Būsite nusiteikę ryžtingai imtis darbų, rimtai stengtis, kad tik viskas pavyktų, kaip suplanuota. Nebloga diena tikrintis sveikatą, atlikti kai kurias medicinos procedūras. Galima koreguoti įvaizdį.

Mergelė
Šiandien nerastumėte vietos, jei tektų būti vienumoje. Būtinai reikės draugijos, artimos sielos. Labiau įvertinsite ir gyvenimo draugą, ir dalykinius partnerius. Netgi į konkurentus imsite palankiau žvelgti, kažko iš jų mokytis.

Svarstyklės
Tikėtina, kad už savo pastangas tarpininkauti, suderinti interesus ar įsipareigojimus jūs būsite įvertinti. Įmanoma nauda iš finansinės veiklos arba atsiimsite skolą, gausite kompensaciją, alimentus. Gali atvykti svečias iš toli.

Skorpionas
Seksis demonstruoti erudiciją, bendrauti su seniai matytais žmonėmis. Atrodo, ruošitės kelionei ar į ją leisitės.

Šaulys
Sugebėsite padaryti gerą įspūdį tiems, kurie jus domina, nes mokėsite išklausyti kitokią nuomonę, nevengsite diskusijų. Atrodysite kupini draugiškumo bei įdomių idėjų ir realiai įgyvendinamų planų. Tai išties neliks neįvertinta.

Ožiaragis
Jus sups nemažas būrys draugų ir gerų pažįstamų. Santykiai su aplinkiniais bus puikūs, jei nekelsite neįmanomų reikalavimų. Vakare nebepatartinas šurmulys, draugija. Pajusite stiprų vienatvės ir poilsio poreikį, kurio reikėtų paisyti.

Vandenis
Kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Kad juos įgyvendintumėte, reikalingas slaptas palaikymas, gal net protegavimas. Pamąstykite, kas galėtų jums padėti ar prisidėti. Neįsivelkite į intrigas.

Žuvys
Rami diena. Neblogai seksis darbai, kuriuos galite atlikti neskubėdami, be įtampos, pamąstydami. Protas ir intuicija turėtų tapti gerais pagalbininkais. Pavyks išsiaiškinti svarbių dalykų ir iš to turėti naudos.

Pasveikink draugus su Naujaisiais Metais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą