Palmiros horoskopams - NE!

2009 12 26 Vytauto Kaškelio dienos horoskopas:

Avinas
Apgaulingas metas: situacija pasirodys esanti geresnė nei yra iš tikrųjų. Šios dienos diagnozė – jūra iki kelių.

Tauras
Pasistenkite, kad sutuoktinis jaustųsi su jumis laimingas. Didesnė buitinių tikimybė. Venkite aiškintis santykius su artimiausiais jums žmonėmis.

Dvyniai
Šiuo metu esate stiprūs, tačiau negeras laikas konfliktuoti: galite įgyti galingų priešų. Pasistenkite ką nors išties malonaus pasakyti artimiesiems, mylimam žmogui, draugui.

Vėžys
Nurimkite, dėl nieko neišgyvenkite – tai laukimo metas, kai kaupiamos jėgos, patirtis.

Liūtas
Galimos provokacijos, nemalonūs arba, atvirkščiai, daug žadantys susitikimai: ir viena, ir kita bus netikra. Nesureikšminkite kritikos, nesivelkite į konfliktus, nepulkite aiškintis santykių, įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Mergelė
Galite blogai jaustis, greitai pavargti. Imkitės tik neatidėliotinų reikalų. Raskite laiko pailsėti vidury dienos.

Svarstyklės
Su blogiu vieni nepakovosite. Sėkmė priklausys nuo mokėjimo bendradarbiauti, kitą išgirsti, sutuoktinį mylėti. Labai nepasikliaukite draugų pažadais padėti finansiškai.

Skorpionas
Pasistenkite susikurti kuo saugesnę aplinką: netinkamas laikas rizikingiems veiksmams, atsakingoms kelionėms, susitikimams. Nepriimkite jokių finansinių sprendimų.

Šaulys
Nors pakanka erzinančių ar kuo nors netenkinančių dalykų, siekite atsiriboti nuo neigiamų emocijų. Gali pristigti blaivumo vertinant finansines galimybes. Venkite konkrečių įsipareigojimų.

Ožiaragis
Rimta veikla neužsiimkite, bet renkite būsimos veiklos pagrindus. Gerai planuoti kito mėnesio veiklą.

Vandenis
Permainų poreikis stiprus, ir šios dienos (ypač vakaro) minčių jėga bus magiška jūsų ateičiai. Ieškokite bendraminčių – jų parama, pagalba ateityje ne kartą taps lemtinga.

Žuvys
Nors gali varginti dvejonės, kilti noras maištauti, vis dėlto taikus pasyvumas bus pati geriausia taktika. Turite nepamiršti, kad šiuo metu nekontroliuojate situacijos.

Ar jau išrinkai sveikinimus Naujųjų metų proga? O ar žinai, ką tau sako sapnininkas apie tavo sapnus? Netiki pranšystėmis, tada eik skaityti anekdotus. Esi tinginys ir tau patinka spoksoti video? O gal nori pabendrauti ir surasti antrąją pusę pažinčių svetainėje? 2011 Horoskopai - ateitis tavo delne...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą