Sausio 01 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Aktualūs bus ryšių klausimai. Gali pasirodyti, kad turite įtakingų užtarėjų, pagalbininkų, pasižymėsite komercine uosle. Galbūt gausite svarbią žinią ar pakvietimą.

Atsižvelkite į sutuoktinio reikalavimus. Siekite ištaisyti savo klaidas, darykite tai nuoširdžiai. Neverta įsipareigoti: bus sunku įvykdyti šios dienos pažadus.

Itin nepalanki diena: bus sunku tvardytis, save kontroliuoti. Ką galite, atidėkite rytdienai. Būkite apdairesni dirbdami, vairuodami automobilį, galimos netikėtos traumos, darbo technikos gedimai.

Galite suklysti, be reikalo su kuo nors susipykti. Venkite veltis į konfliktus, nesistenkite kitiems patarinėti.

Netinkama proga kreiptis į aukštus asmenis, susitikti svarbiu reikalu su įtakingais asmenimis. Per darbus (jei šiandien ką nors darysite) neužmirškite artimųjų, ypač dėmesingi būkite tėvams, seneliams.

Nieko neplanuokite, kaip savaime einasi, taip ir bus geriausia. Kritiškiau vertinkite naujus pasiūlymus, nenustebkite, jei gausite neigiamą atsakymą jums svarbiu klausimu.

Nepalankus metas, tad nieko rimta neveikite, nespręskite. Šiandien galite pernelyg jaudintis net dėl menkos klaidos, nesėkmės ar išgirstos kritinės pastabos, šiurkštesnio žodžio. Gali išaiškėti slapti priešai, intrigantai.

Neleiskite sau pykti: visa diena praeis tuščiai. Labiau pamąstykite apie įspūdį, kurį paliekate žmonėms. į jus bus kreipiama daug dėmesio.

Nenuliūskite, jei kas nors nepavyks, ką nors sugadinsite ar pamesite. tai padės išvengti dar didesnių problemų. Būkite pasiruošę be išskaičiavimo padėti prašančiajam.

Kritinis laikas, niekur nerizikuokite. Neatsisakykite padėti seniems draugams (nors per tai galite patirti nemalonumų). Neklausykite apkalbų apie artimuosius.

Nesiimkite atsakingų dalykinių reikalų, venkite ginčytis su savo tėvais. Atidžiau pasidomėkite artimųjų poreikiais, pasigilinkite į jų jausmus. Aplankykite tėvus, atidžiau pasidomėkite jų rūpesčiais.

Nesivelkite į jokias avantiūras, neskubinkite įvykių. Būkite atidesni savo vaikams: tikėtini nelaimingi atsitikimai, galimi ir konfliktai dėl jų draugų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą