2010-02-06 horoskopas

Vasario 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien aplinkiniams galite pasirodyti tikri darbštuoliai. Galbūt imsitės kokių nors reformų, papildomų užduočių, diegsite naują įrangą. Naudos duos reklama. Aktualūs gali būti sveikatos pasitikrinimo bei gydymosi klausimai.

Šiandien gautus pasiūlymus verta priimti, jei tam neprieštaraus partneriai, artimieji. Turėtų išsispręsti teisinis klausimas arba kaip tik dabar imsitės jį gvildenti. Jausite didelį priešingos lyties dėmesį. Galite patirti žavių gundymų.

Šiandien norite ar nenorite teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas. Rūpės akcijų biržų informacija, finansų politika. Galimas patikrinimas, revizija. Panašu, kad viskas kryps į gerą pusę.

Užklups intriguojančios naujienos, nekasdieniški įvykiai ar susitikimai. Galbūt su kažkuo dalinsitės kelionių ar kitais svarbiais įspūdžiais. Įtakingo veikėjo ar specialisto konsultacija gali atverti jums akis, jeigu skendote abejonėse, iliuzijose.

Gali būti, kad išsisklaidys kai kurios abejonės, taps gana aišku, kokios perspektyvos jūsų laukia ir kas jus supa. Svarbi pasirodys jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis, o gal ir senos ar naujos pažintys.

Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti daug jums rūpimų dalykų. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Naudingi gali būti ir nauji pažįstami. Bendri projektai teikia puikių vilčių.

Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama arba, atvirkščiai, atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti, vengdami viešumo. Tikėtina nauda iš labdaros, medicinos, farmacijos. Turbūt sulauksite kokybiškos pagalbos, jei gydotės.

Būsite labai jautrūs, intuityvūs. Gali tekti aiškintis finansinius arba meilės, partnerystės santykius. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiai, lanksčiai, su gera valia bei nuotaika. Svajosite apie romantišką kelionę, trokštamą pažintį ar jos atnaujinimą.

Tinkama diena tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės reikalus. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę arba apskritai atsiras galimybė užsitikrinti didesnį materialinį, finansinį stabilumą.

Noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, išprusimą, žarstysite patarimus. Išgirsite įvairių naujienų. Kažkokia informacija tiesiogiai ar netiesiogiai labai pasitarnaus arba jums, arba per jus kitiems žmonėms.

Tikriausiai užplūs keistos nuotaikos ir nuojautos. Ilgėsitės to, kas praeityje buvo gera, artima, miela. Galbūt domėsitės mistika, svetimomis paslaptimis. Galimas slaptas meilės nuotykis arba apie tai galvosite, puoselėsite romantiškas viltis.

Jūsų žavesys auga ne dienomis, o valandomis, tuo pačiu didėja ir galimybės daryti įtaką kitiems, įkūnyti savo planus. Gera diena kūrybinei veiklai, meilės pasimatymui, pramogavimui su draugais.

Vardų žinynas vardai.org - visi vardai ir jų reikšmės; Geras sapnininkas sapnai.info - visi sapnai ir jų interpretacijos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą