2010 02 26 dienos horoskopas

Vasario 26 ( vardadienius šiandien švenčia: AleksandrasAurimėIzabelėJogintas.) horoskopas 12 zodiako ženklų:

Likite nuošalyje, venkite nereikalingo bendravimo, daugiau laiko praleiskite namie. Netinkamas laikas svarbiems įsipareigojimams: vargu ar ištesėsite žodį. Bet kokioje situacijoje pasikliaukite savieiga.

Apgaulinga diena, nepalanki nei kelionėms, nei svarbiems susitikimams, nei reikšmingiems apsisprendimams. Šiandien derėtų vengti karštakošiškų sprendimų, būkite kantresni ir nepasiduokite kitų raginimui.

Netikėtumų, klastos metas. Reikalus tvarkykite neskubėdami, automobilį vairuokite nesinervindami, nes patirsite nenumatytų išlaidų. Būkite apdairesni su pinigais.

Apgalvokite savo žodžius: netinkamas metas ilgalaikiams įsipareigojimams. Venkite ginčų su vadovybe, nes galite nepastebėti, kad patys klystate.

Aktyviai veiklai netinkama diena. Jei teks dirbti, būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami. Įdėmiai išklausykite vadovo nurodymų: galite kai ką kvailai supainioti. Beje, ilgai jūsų slėpta paslaptis gali išplaukti į paviršių.

Diena žada ne visai malonių netikėtumų: galite sužinoti, ką nuo jūsų slėpė vaikai, sutuoktinis ar mylimasis. O jeigu viskas bus gerai, dėl tariamo pelno nerizikuokite ne tik partnerio pasitikėjimu, bet ir pinigais, karjera.

Dirbkite neskubėdami, susikaupę. Pasaugokite sveikatą. Svarbesnius dalykinius reikalus geriau spręsti antrąją dienos pusę.

Nederėtų skubėti rodyti savarankiškumo, taip pat galios, įtakos, nes galite sulaukti atvirkščio rezultato. Stiprinkite bendradarbiavimo ryšius.

Būkite taupūs, ieškokite papildomų uždarbio šaltinių, tiesa, skolintis venkite. Atidžiai skaičiuokite pinigus.

Beprasmiška mėginti ką nors suprasti ir paaiškinti, ypač vaikams, sutuoktiniui. Nederėtų priimti sprendimų, susijusių su kelione, užsieniečiais. Įvykių prasmė šiandien gali netikėtai atsiverti su kuo nors bendraujant, ką nors skaitant, žiūrint televizorių, klausantis radijo. Tai padės atsikratyti iliuzijų.

Nerizikuokite nei važinėdami, nei dirbdami, nei įsipareigodami (ypač vadovui). Jei jums trūks pasitikėjimo savimi, prašykite draugo tarpininkauti.

Nenuliūskite gavę prastą žinią - gan greitai viskas pasikeis. Netikusi diena dalykiniams susitikimams, planuoti: nesusikalbėsite, apsiriksite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą