2010 02 27 horoskopas

Vasario 27 horoskopas 12 zodiako ženklų:


 

Tikriausiai suprasite, kas jums trukdo žengti pirmyn, ko turite atsisakyti ar neatsisakyti dėl savo gerovės. Derėtų susitelkti ties vienu tikslu, nes chaotiškas blaškymasis neš nuostolius. Jei įmanoma, užbaikite techninės problemos sprendimą.

Santykiai su artimos aplinkos žmonėmis nebus patys geriausi. Gali būti, kad kažkam iš jų bus nelengva, o jūs nenorėsite tuo patikėti, padėti. Tikėtina, kad gausite nelabai malonų pranešimą, anoniminį laišką, išgirsite apkalbas ar pan.

Šiandieną kontroliuokite savo emocijas, antraip diena bus prasta. Galimos rietenos, šeimyninės scenos. Sunku bus išlikti objektyviems, priimti racionalius sprendimus. Pasitikrinkite finansinius dokumentus, mokesčių reikalus.

Artimų žmonių, vaikų poreikiai augs lyg ant mielių. Jums taip pat norėsis paišlaidauti, palepinti save ir artimuosius. Pasistenkite, kad tai per daug nekainuotų. Tramdykite ir kitus geismus, polinkį rizikuoti, lengvabūdiškai elgtis.

Šiandieną pasižymėsite stipriais, bet kontroliuojamais jausmais. Netrūks rūpesčių, susijusių su šeima, buitimi, pinigais. Turbūt taisysite ar pirksite kažkokią techniką.

Galite pajusti, kad nebesusikalbate ar nebenorite toleruoti kai kurių asmenų elgesio, pažiūrų. Arba kad norėtumėte keisti aplinką, gyvenimo būdą. Galima šeimyninė krizė. Neskubėkite apsispręsti - greitai viskas atrodys kitaip.

Tikriausiai graušitės dėl dalykų, kurių negalite pakeisti. Diena bus geresnė, jei neakcentuosite tamsiųjų gyvenimo pusių ir nebūsite pernelyg kategoriški. Venkite tvarkyti tokius reikalus, kurie jums atrodo nemalonūs ir nenaudingi.

Šiandien daug ką dramatizuosite, išpūsite iki siaubingų grėsmių. Nerimą kels finansiniai įsipareigojimai. Nuodugniai apmąstykite savo planus, tikslus, o jei reikia - pasitarkite su patyrusiais žmonėmis. Kai kuriuos sprendimus pravartu atidėti.

Panašu, kad ši diena užvers kažkokiais rūpesčiais, įpareigojimais. Jei norite dėl ko nors taikiai susitarti, tarkitės rytą. Popiet kažin ar išvengsite antrosios pusės pretenzijų. Venkite viešų pareiškimų, nes nebūsite nei suprasti, nei gerai įvertinti.

Tikėtinas protekcijų ieškojimas ar teikimas, susidomėjimas abejotinais projektais. Jums didelę įtaką darys aplinkiniai. Pasistenkite daugiau remtis savo protu. Ne visi pasiūlymai bus geranoriški ir vertingi, tad mokėkite atsirinkti.

Gali būti, kad lankysite ligonį, kalinį, teiksite labdarą arba pagalbos prireiks artimam žmogui. Popiet reikėtų vengti intensyvaus bendravimo, masinių susibūrimų. Taip lengviau išvengsite galimų incidentų, nemalonumų.

Būsite labai jautrūs, emociškai pažeidžiami. Venkite jausmingų scenų ir keblių pokalbių. Būkite atidūs su buitine ir kitokia įranga, technika, nepamirškite laiku jos išjungti, patikrinti, išvalyti, kitaip galimi gedimai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą