Horoskopas 2010-02-03

http://www.vardai.org/Vasario 03 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien būsite nusiteikę žaismingai ir romantiškai. Stengsitės suprasti meilės partnerio troškimus ir juos patenkinti. Tikriausiai visokiais būdais mėginsite pakreipti asmeninius santykius į geresnę pusę. Tai puiku, tik nepersistenkite.

Tinkama diena nueiti į kirpyklą, grožio ar madų saloną, tvarkyti ir puošti namų aplinką. Turbūt kils noras neatpažįstamai pasikeisti, pakoreguoti savo stilių ir tuo nustebinti jums svarbius žmones. Tai gali pavykti.

Turėsite progą pagerinti arba dar labiau sukomplikuoti santykius su svarbiu jums žmogumi. Atminkite, kad artimi žmonės turi ne tik pareigas, bet ir teises. Taigi jie gali rinktis, kaip smagiau ir turiningiau praleisti laisvalaikį.

Galimi ginčai dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės. Protingai, atsakingai tvarkykite savus ir bendrus pinigus. Vakaras žada romantiškų susitikimų, jaudinančių potyrių. Galite pasiduoti abejotinai pagundai.

Galvosite apie teisinius, etikos dalykus, moralumą, sąžinę. Galbūt teks bendrauti su įdomiu žmogumi arba sulauksite naujienų iš toli. Tikėtina, kad vakare užplūs nenumaldomas žemiškų malonumų troškulys.

Nenuobodžiausite, bus daug darbo ir dalykinių pokalbių, tačiau kai kurie kontaktai vargins, pasigesite nuoširdumo. Vakaras gali pateikti staigmenų, susijusių su meile, pramogomis, kitomis pagundomis.

Šiandien jus ims traukti kai kurie pamiršti užsiėmimai, pomėgiai, kolektyvinės pramogos. Tikėtina šauni kompanija, įdomi pažintis, žavus flirtas. Tačiau galite pakenkti savo įvaizdžiui, jei prarasite saiką, lengvabūdiškai elgsitės.

Nors diena bus skaidri, harmoninga, tačiau jausitės tarsi neišsiblaivę iš miegų. Trūks energijos arba realybės jausmo. Neignoruokite kitų žmonių noro jus suprasti ir pralinksminti.

Šiandien būsite jautrūs, emocionalūs. Turbūt užlies meilės prisiminimai ar troškimai. Noriai tvarkysite kasdieninius reikalus, bendrausite su šeima. Vakare gali paaiškėti, kad kažkokį savo planą galėsite įvykdyti tik iš dalies.

Būsite atsidavę žmonėms, kuriuos mylite ir to paties reikalausite iš jų. Tai gali kelti įtampą. Jausite didelę pareigą artimiesiems. Galbūt tvarkysite turto, komercinius reikalus, pirksite dovanų ar kitaip išlaidausite.

Trokšite jaudinamų įspūdžių, bendravimo. Būsite kūrybingi, artistiški, seksualūs. Galima slapta meilės avantiūra. Galbūt atsinaujins kontaktai su pamirštais žmonėmis. Turėtų viskas sektis puikiai, tik galbūt išleisite per daug pinigų.

Diena bus atpalaiduojanti ir visai nebloga, jei galėsite tinginiauti, pataikauti savo norams. Iš kantrybės ves tik moterų priekaištai, reikalavimai kažko atsisakyti, apriboti savo poreikius. Vakaras gali būti romantiškas ar šiaip smagus.

Ar jau žinai ką reiškia tavo vardas? O ką tau apie tavo sapnus sako sapnininkas?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą