Horoskopas 2010-02-04

Vasario 04 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nesiimkite jokių avantiūrų: situacija gali pasikeisti neprognozuojamai. Saugokite vaikus. Kritinis laikas įsimylėjėliams: galimi kvaili, bet emocingi konfliktai, po kurių norisi nutraukti santykius.

Elkitės kaip visada, nieko nekeiskite, niekur nerizikuokite. Darbe nesiimkite nieko atsakinga. Itin atidžiai dirbkite su gaunama informacija ir dokumentais.

Galvokite tik apie šviesius dalykus, nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Venkite atsakingų darbų ir savo vadovo, ginčų su kolegomis ir klientais. Vakarą geriausia praleisti namie. Būkite atlaidesni savo artimiesiems.

Partnerių arba jūsų vadovybės nesėkmės, aplaidumas varys į neviltį, privers keisti planus. Nesiaiškinkite teisybės, nenorėkite visko sužinoti, tik nusivilsite. Pasikliaukite seno draugo patarimu.

Nors jausitės geriau, nuotaika ges dėl kiekvieno nieko, jei aplinkybės keisis, tai ne ta linkme, kuria norėtųsi. Pasistenkite nesikišti į kitų reikalus, nesivelti į intrigas. Savo darbus atlikite kuo atidžiau.

Bet kokia naujiena, žavus pasiūlymas gali būti tik akių dūmimas, neskubėkite niekuo tikėti. Venkite priekaištauti sutuoktiniui.

Neskubėkite, akimirksniu viskas gali atsisukti prieš jus. Venkite ginčų su bičiuliais ir mylimu žmogumi, tai gali virsti konfliktu. Į jus su prašymu gali kreiptis draugai. Padėkite, bet venkite ilgalaikių įsipareigojimų.

Galite sužinoti ir ne pačių geriausių naujienų, susidurti su slaptomis kliūtimis, kenkimu. Per daug nesižavėkite gautais pažadais, tariamai atsivėrusiomis naujomis perspektyvomis – patirsite daugiau nemalonumų nei naudos. Saugokitės žmonių, norinčių jums padėti, patarti, pamokyti.

Darbe ir namie prireiks nemažai ištvermės. Tai metas, kai jus visi skubins, visi jums prieštaraus, ko nors reikalaus. Savo užduotis darbe atlikite itin atidžiai. Venkite ginčų su viršesniais ar vyresniais už jus asmenimis.

Netikėtas susitikimas ar kokia nors naujiena gali priversti jus apsigalvoti, tik vargu ar bus naudinga keisti ankstesnes pozicijas. Vadovas, kolegos, net draugai gali suklaidinti, tad pasistenkite reikalus tvarkyti vieni.

Nesiimkite nieko svarbaus. Dėl nuovargio ar netikusios nuotaikos galite padaryti lemtingų klaidų ir dirbdami, ir vairuodami. Būkite taktiškesni bendraudami su draugais, giminaičiais ar kaimynais.

Nesižavėkite naujais pasiūlymais, nesusiviliokite naujomis galimybėmis: veikiausiai tai bus spąstai. Verta rimčiau paanalizuoti savo problemas, paieškoti klaidų. Kol neišsiaiškinsite, kas anksčiau blogai padaryta, ką skolingi šeimai, vargu ar reikalai sparčiau pajudės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą