Vasario 02 horoskopas 12 zodiako ženklų

Rūpesčiai dėl namų ar tėvų gali priversti pakeisti dienos planus. Darbe pasistenkite itin korektiškai elgtis su vyresniais ar viršesniais už save kolegomis ir venkite rodyti nepasitenkinimą vadovybei.

Verta atidžiau apgalvoti savo veiksmus, kad neįsiveltumėte į avantiūrą. Kantrybė šiandien apskritai pravers – jus gali išvesti iš kantrybės vaikų nepaklusnumas, sutrikdyti tėvų nuomonė apie mylimą žmogų. Svarbu taupyti jėgas ir laiką.

Laukiate gerų permainų? Jos realios, tiesa, ne dabar, tik trečiąją mėnesio dekadą reikalai pajudės. Lanksčiau bendraukite su viršininkais, namie – su šeimos vyresniaisiais.

Stenkitės išsaugoti pasiektus laimėjimus. Šiandien neskubėkite reikšti nuomonės.

Nei artimieji, nei vadovybė jūsų nenorės suprasti. Venkite nereikalingo bendravimo, nesiaiškinkite santykių, apdairiau vairuokite. Verta pasiguosti geram draugui. Reikalus ir keliones atidėkite.

Pirma dienos pusė gali būti nervinga, stenkitės mažiau kristi svarbiems žmonėms į akis. Antroje dienos pusėje galėsite lengviau atsipūsti, vakaras tinkamas meilės pasimatymui.

Ne viskas sklandžiai klostysis: bus sunku susikaupti, įvairūs kliuviniai gadins nuotaiką. Gali tekti įveikti sutuoktinio ar tėvų, taip pat vadovo, dalykinių partnerių pasipriešinimą, skeptiškumą.

Daug ką lems jūsų veiklumas, mokėjimas bendrauti, sudominti aplinkinius savo reikalais ir rūpesčiais. Kreipkitės pagalbos į įtakingą draugą. Tikėkite geromis permainomis ir venkite pyktis su tais, kurie jums gali padėti.

Nesinervinkite, nepanikuokite, tai neigiamai atsilieps jūsų santykiams su viršininku ir karjerai. Venkite atsakingų užduočių, neprisiimkite naujų įsipareigojimų. Sunkumų kilti gali ir dėl tėvų, ypač motinos – jei nenorite vykdyti jų valios, mokėkite diplomatiškai išsisukti.

Galite susidurti su rimta priešprieša. Kad ir ką išgirsite, kad ir kas nutiktų, neužsipliekskite. Nesistenkite būti pirmi ir teisūs, tai per brangiai kainuos.

Rūpesčius, ypač šeimos, finansinius, būsite linkę pernelyg dramatizuoti, nors galimos priverstinės išlaidos. Atidžiau rinkitės maistą.

Venkite ginčų, būkite pagarbūs, nuoširdūs. Atidžiau pasirašinėkite dokumentus, neskubėkite žadėti. Venkite įsipareigoti prieš savo valią. Aplinkiniai gali nenorėti jūsų išgirsti, suprasti ar atsisakyti vykdyti jums duotus įsipareigojimus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą