Vasario 09 horoskopas 12 zodiako ženklų


2011 horoskopai


Vasario 09 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sutuoktinio nuoširdumas, aplinkinių dėmesys suteiks jėgų. Neatsisakykite bendradarbiavimo pasiūlymų, kvietimo paviešėti. Tai puiki diena pasirodyti visuomenėje, priimti svečius.


Nepasitikėjimas, įtarumas pirmiausia pakenks jums patiems. Tai palaiminga diena: pamirškite savo nerimą, blogas nuojautas. Labiau pasitikėkite tais, kuriuos mylite, artimaisiais. Tinka apgalvotai rizikuoti sprendžiant piniginius, turto reikalus. Galima netikėta dovana, nelaukta pagalba.


Palankus metas, tinkamas kelionėms, susitikimas su užsieniečiais. Jūsų įtaka aplinkiniams sparčiai augs, jus pastebės svarbūs asmenys. Galite tikėtis ne tik šaunių įvertinimų, bet ir naudingų partnerystės pasiūlymų. Nepraleiskite atsiveriančių gerų progų.


Nors pakaks rūpesčių, norėsis ramybės, romantikos, prisiverskite užsiimti svarbių dalykinių reikalų tvarkymu. Mokėkite naudotis palankiomis veiklai aplinkybėmis. Tai geras laikas rimtam pokalbiui su vadovu.


Geros naujienos, vertingi pasiūlymai, naudingi susitikimai. Netikėtai aplinkybės keičiasi į gera: atsirandą jus suprantančių ir galinčių padėti žmonių. Palanku tvarkyti kredito reikalus.


Netikėtų, beveik mistiškų sutikimų, atsitiktinumų metas. Tiesa, šiandien labiau reikalingas poilsis, ramybė, kad galėtumėte pasvajoti, atsipalaiduoti – kils puikių idėjų. Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus, ypač susijusius su verslu.


Šiandien būsite sumanūs ir įžvalgūs, gebantys greitai ir teisingai apsispręsti. Siekite savo tikslo, kovokite už savo interesus. Todos nombres personas Nevenkite atviro pokalbio su sutuoktiniu: daug kas gali išsispręsti.


Šios dienos susitikimai, pokalbiai, veiksmai bus naudingi, o įgyta patirtis – vertinga. Palanku spręsti finansines problemas, tvarkyti svarbius darbo, verslo reikalus, pasirašyti įvairius sandorius. Puiki proga pirkti dovanas ir jas teikti.


Daugiau bendraukite, judėkite, keliaukite, likite dėmesingi tam, ką išgirsite, sužinosite. Beje, atsitiktinumas neš laimę, ir tai gali būti netikėtas susitikimas, pažintis, nelauktas skambutis ar žinia.


Reikalai, kuriuos dabar tvarkote, neduos greitų vaisių, tačiau laimėjimai bus ilgalaikiai. Gerai priimti svarbius žmones savo namuose. Pasistenkite pirmiausia būti geri saviems, o ne svetimiems.


Aplinkiniai jums simpatizuos, reikš malonų dėmesį – tai gera proga svarbiam pokalbiui su žmogumi, nuo kurio priklauso jūsų ateitis, pripažinimas, pinigai. Laukia džiugios permainos, sėkmė, malonios staigmenos. Pasiteisins apgalvotos avantiūros.


Aktyvus metas, geras tvarkyti įvairius darbo reikalus, tinkamas pradėti remontą, tikrinti sveikatą. Vakare kvieskitės svečių – senų draugų ar gerbiamų žmonių, ypač atvykusių iš toliau – jų vizitas taps džiugiu ir naudingu įvykiu šeimos gyvenime.

Rekomedacijos: Kokia tavo vardo reikšmė? Ar šiąnakt ką nors sapnavai? Ar jau žinai naujausius anekdotus?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą