Vasario 10 horoskopas 12 zodiako ženklų


Vasario 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:


horoskopas 2011

Jums reikėtų pakovoti su vidine inercija, parodyti dėmesį jums svarbiam žmogui. Stenkitės laiku užbaigti planinius darbus ir pagalvokite apie naujus užmojus. Paieškokite pagalbininkų. Jeigu veiksite ne vieni, galite tikėtis puikių rezultatų.


Vikriai suksitės darbų ir asmeninių reikalų verpete. Įmanomas savotiškas atsinaujinimas įvaizdžio ir tikslų prasme. Gana gera diena mokesčių, investicijų, paskolų, paveldėjimo reikalams tvarkyti.


Būsite linkę filosofuoti, fantazuoti, kaip galėtų pakrypti gyvenimo tėkmė, jei kažką pakeistumėte. Todos nombres personas Panašu, kad jums tereikia ištiesti ranką ir nusiskinti vaisių. Jei pasistengsite, galite tikėtis malonios pergalės, pripažinimo.


Tapsite itin reiklūs sau ir aplinkiniams. Jeigu jums pavyks bendram tikslui sujungti aplinkinių jėgas, nemažai pasieksite, išplėsite savo bei kitų galimybes ir tam tikra prasme - sutaupysite. Galite sudaryti naudingą sandorį, imtis svarbios veiklos.


Gali būti, kad išsiveršite į lyderius savo aplinkoje arba užmegsite labai reikšmingus ryšius. Bet kuriuo atveju, būsite nusiteikę bendrauti, atnaujinti senas pažintis, sutvirtinti naujas.


Diena bus gana prieštaringa. Viena vertus, palanku įgyvendinti su verslu, kūryba susijusius planus, tačiau, kita vertus, būsite nelinkę savarankiškai veikti, rodyti iniciatyvos. Be to, lengvai galite tapti apkalbų bei intrigų objektu.


Šiandien jūsų aktyvumo skalė ims kilti, galėsite šauniai pasireikšti tiek protiniame, tiek kūrybiniame darbe. Nusimato naudingi ir malonūs susitikimai, draugiški susiėjimai, pramogos. Kai kurios jūsų svajonės įgaus sparnus.


Trokšite komforto, prabangos. Galimi geri pasiūlymai ar sumanymai, susiję su įsidarbinimu, gyvenamosios vietos keitimu, nekilnojamojo turto pirkimu-pardavimu ar nuoma, kreditavimu. Būsite nusiteikę keisti gyvenimo būdą.


Panašu, kad jus aplankys optimizmas, energija. Viskas atrodys įdomu, visur norėsis kišti savo nosį. Daug bendrausite, "kankinsite" telefoną, bet iš tikrųjų nepasigailėsite, nes neeiliniais įspūdžiais pamaitinsite jų ištroškusią savo sielą.


Šiandien susidorosite su užduotimis gana šauniai, nors ir bus jaučiamas atsipalaidavimas, nenoras gilintis į darbo reikalus. Tačiau jūsų nereikės raginti, jeigu siekiate pagerinti savo buitį, gyvenimo sąlygas, sukurti jaukesnį šeimos židinį.


Jei ir turite kokių problemų, tai šiandien sumaniai jas slėpsite savo viduje. Liepsnosite kūrybine ugnimi arba meile. Puikiai seksis, jeigu dirbate protinį darbą, turite reikalų su užsieniečiais arba užsiimate šou verslu, organizuojate pramogas.


Kils ūpas rūpintis sveikata, higiena, grožio ir jaunystės išsaugojimu. Šiandien labai tiktų apsilankyti sveikatingumo komplekse, grožio salone. Rezultatas bus akivaizdus. Pats metas pradėti vienokių ar kitokių procedūrų kursą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą