Vasario 11 horoskopas 12 zodiako ženklų


Vasario 11 horoskopas 12 zodiako ženklų:


2011 metų horoskopas

Nuovargis nemažėja. Nepersidirbkite ir nesivelkite į konkurencinę kovą. Atsiribokite nuo bet kokios veiklos. Tai puikus metas aptarti, planuoti šeimos biudžetą.


Nesmagus metas, tačiau būkite tikri, kad viskas geriau, nei jums atrodo. Palanku tvarkyti mokesčių, draudimo, kredito reikalus. Tinka skolintis pinigų ilgam.


Palankus metas: jūsų autoritetas auga, sėkmingai išsikovojate naują veiklos, asmeninės saviraiškos erdvę.


Palankus metas savo veiklai reorganizuoti, rimtam pokalbiui su vadovu. Nombres de los personas Jei visą laiką praleidžiate namie, pakeiskite ką nors savo aplinkoje.


Draugai pasiūlys įdomių minčių, išties pagalbos ranką. Permainos tik į naudą. Ieškokite talkininkų, nepersidirbkite.


Jausitės kiek išsisėmę. Jei nepasitikite savo jėgomis, geriau atsisakyti rimtų pokalbių. Nesistenkite savęs pateisinti – būkite griežtesni sau. Tvarkydami reikalus vadovaukitės nuojauta.


Kovingas metas, ir jūs galite drąsiai tapti nugalėtojais. Painius asmeninius ar dalykinius santykius reikėtų išsiaiškinti kategoriškais metodais.


Tiktų spręsti materialines, buitines problemas, tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Palanku įsigyti vertingos aparatūros, technikos.


Spręskite problemas iš esmės, nesismulkinkite ir nesižeminkite priekabiaudami dėl senos skriaudos. Galite sužinoti įdomių, net prieštaringų dalykų apie artimus žmones.


Jūsų viduje vyksta permainos, kurios bet kuriuo momentu gali išsiveržti į išorę ir tapti naujo jūsų gyvenimo pradžia. Būkite atidesni, pagarbesni savo šeimos narių nuomonei.


Daug kuo palanki diena. Jūs turite retą progą išspręsti sudėtingą problemą taip, kaip jums reikia. Ši diena itin palanki ryžtingoms moterims.


Jūsų sumanymai bus vertingi. Palanku kreiptis į vadovybę su pasiūlymais. Būkite atkaklūs ne tik tvarkydami dalykinius reikalus, bet ir spręsdami įsisenėjusias buitines problemas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą