Vasario 13 horoskopas 12 zodiako ženklų


Vasario 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Neskubėkite vertinti, būkite atidesni vyresnių asmenų nuomonei, patarimams. Palanku tvarkyti kredito reikalus. Nedramatizuokite nesusipratimų su mylimu žmogumi: tai laikina ir nesunkiai išsprendžiama.


Sėkmingas laikas svarbiems vizitams, lemtingiems sprendimams. Vakaras palankus aiškintis meilės santykius.


Geras laikas rizikuoti, jei esate griežti ir ryžtingi. Antra dienos pusė tiktų kelionei už miesto.


Galite tikėtis sulaukti ne tiktai moralinės paramos, bet ir finansinės pagalbos. Jūsų pasitikėjimas savimi padės nusiraminti ir jūsų artimiesiems. Neblogas laikas dalykinėms kelionėms.


Nevertėtų afišuotis: kuo mažiau būsite pastebimi ir suprantami, tuo mažiau problemų patirsite ir daugiau naudos gausite. Sena draugystė gali virsti slaptu meilės romanu.


Šiuo metu nuo jūsų daug kas priklauso. Pasinaudokite puikia proga energingai sutvarkyti jums svarbų reikalą. Nedvejokite, nebūkite pasyvūs. Į save atkreipsite įdomių asmenų dėmesį.


Tai palankus metas, bet verta užsiimti ir teorine problemų sprendimo dalimi, imtis konkrečių veiksmų. Nombres personas Spręskite reikalo finansavimo klausimą.


Naudingų susitikimų diena. Būkite atidūs jūs pasiekiančiai informacijai, gautiems pasiūlymams. Gali užsimegzti tarnybinis romanas.


Ramus laikas, palankus susitelkti ties asmeniniais reikalais, šeima, namais. Palankus metas ieškoti tinkamesnės gyvenamosios vietos, rinktis baldus, pradėti nediduką remontą.


Puikus metas: šiandien jūs daug ką galite. Visiškai pasikliaukite savo jėga. Gera diena pakovoti už jums patinkančio asmens dėmesį.


Jums skirtas dėmesys nebus atsitiktinis, jį rodys žmonės, kurie jus išties vertina. Šios dienos naujienos, netikėtumai gali naudingai pakeisti finansinius, veiklos planus.


Jums pavyks nuraminti ne tik artimuosius, bet ir tuos, kurių veikla susijusi su jumis. Tinkamas laikas bendrauti su konkurentais, priešais: pavyks taikiai ir naudingai susitarti.


Horoskopas 2011 metams

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą