Vasario 14 horoskopas 12 zodiako ženklų


Vasario 14 horoskopas 12 zodiako ženklų:


2011 metai

Šiandien daug galvosite apie galimas permainas, ypač jei jos susijusios su jūsų bei šeimos gerove, asmeniniai santykiais. Nieko keisto, kad nerimausite ir ne vien malonūs jausmai viesulu suksis jūsų širdyje. Būsite labai intuityvūs, įžvalgūs.


Norėsis pabendrauti su neeiliniais žmonėmis ar bent jau tokius iš arčiau pamatyti. Galite dalyvauti politinės ar religinės, filosofinės pakraipos renginiuose. Labai domins teisės, moralės, socialinės temos. Jausite dvasinės meilės poreikį.


Ši diena pasižymės emociniu nestabilumu, konfliktinėmis situacijomis. Lengvai galite persitempti, susirgti arba su kuo nors nejuokais susipykti. Dėl to įtampą keliantys darbai, renginiai bei kontaktai vargu ar išeis jums į naudą.


Nors diena bus emociškai nelengva, jausitės reikalingi, bus vertinami jūsų pasisakymai, patarimai, iniciatyva. Todos nombres personas Būsite nusiteikę išlaidauti, puikuotis dosnumu. Gali kilti įdomių idėjų, su kuriomis mielai pasidalinsite su draugais, bendraminčiais.


Būsite itin jautrūs, labiau nei paprastai trauks vienatvė, poilsis. Nekeista, kad daug svajosite, o mažai ką realiai veiksite. Beje, svajonės ir atsipalaidavimas jus gali apsaugoti nuo per didelės nervinės įtampos, streso.


Jei užsidarysite namuose, galimos dvasinio silpnumo akimirkos, neprognozuojamų ir nevaldomų dalykų baimė. Norėsis prisišlieti prie stipresnio peties. Vakaro naujiena gali sukelti sentimentalių jausmų, maloniai sujaudinti.


Gali kilti netikėtų idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, pajamų šaltiniais, nuosavu verslu ir pan. Su naujais užmojais neskubėkite, kol neįsitikinsite, kad jie realūs. Vakare sulauksite aktualios naujienos, siurprizo.


Jums patiks bendrauti, stengsitės suprasti kitų žmonių jausmus, poreikius, net jei tie žmonės visai nepažįstami. Turbūt sužinosite daug įdomaus. Vakare galite sulaukti malonių jums pranešimų, komplimentų.


Pajusite poreikį iš pagrindų susitvarkyti namus, eksperimentuoti virtuvėje ir prie veidrodžio. Arba tą poreikį gimdys neįveikiamas nerimas, dėl kurio nerasite sau vietos. Nesukite sau galvos dėl dalykų, kuriuos ne jūsų valiote pakeisti, paveikti.


Šiandien jums norėsis patirti neįprastų įspūdžių. Aktyvesnė visuomeninė veikla, dalyvavimas viešuose renginiuose gali suteikti tokių galimybių. Vakare galima tikėtis švelnios romantikos. Arba tiesiog šauniai ir ilgai vakarosite.


Diena bus emociškai įtempta. Jus gali kamuoti keistos nuojautos ir baimės. Beveik liguistai rūpinsitės savo išoriniu grožiu ir įvaizdžiu. Jei pasigavote kokį virusą, suskubkite gydytis, neignoruokite negalavimo.


Nusimato prieštaringos situacijos, kai bus sudėtinga teisingai numatyti rezultatus bei tinkamai pasielgti. Jei norite didesnės naudos bei darnos, teks derintis prie kitų žmonių reikalavimų, poreikių arba ieškoti kompromiso, sujungti jėgas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą