Vasario 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:


Vasario 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jausite poreikį plėsti akiratį, mokytis, reformuoti, diegti naujoves. Galimi reikšmingi susitikimai su užsieniečiais, intelektualais. Jeigu mokotės, studijuojate, turėsite progą pademonstruoti ne tik žinias, bet ir išradingumą, sukantis iš padėties.


Įmanomos permainos profesiniuose ar asmeniniuose reikaluose. Tikriausiai suvoksite, kad privalote kažką keisti savo aplinkoje, gyvenimo stiliuje. Jei nesiryžtate, tai susitaikykite su tuo, ką dabar turite ir kokios pasekmės jūsų laukia.


Pajusite energijos antplūdį arba kūrybinį įkvėpimą. Ryžtingai veikti jus turbūt skatins draugai, bendraminčiai. Todos nombres personas Panašu, kad susivoksite, ką jums daryti, jei turite dilemų dėl meilės ar draugystės. Neabejosite, kad elgiatės teisingai.


Tikėtina, kad šiandien padarysite reikšmingas išvadas, panagrinėję nesenus įvykius ar aplinkinių poelgius. Galbūt apsispręsite kažkokiu darbo ar asmeninių santykių klausimu. Galima konfidenciali informacija, kuria verta pasinaudoti.


Būsite jautrūs, linkę į prisiminimus, nuotaikų kaitą. Tikėtinas rimtas dalykinis pokalbis. Jei kažko svarbaus imsitės, viską darykite iš esmės, neužmiršdami juridinės reikalo pusės. Galimas pakvietimas į pramoginį renginį ar pasimatymą.


Palanku tartis dėl darbo sąlygų, apmokėjimo, draudimo, palūkanų. Turbūt išsiaiškinsite savo ateities perspektyvas. Derėtų labiau pasidomėti antrosios pusės ir vaikų poreikiais. Ir ne tik pasidomėti, nes tuos poreikius svarbu patenkinti.


Domėsitės politika, sportu, o ypač ekonominiais ir verslo klausimais. Jūsų veikla bus rezultatyvi. Nepraleiskite progos atnaujinti svarbią pažintį, paskirti pasimatymą dominančiam asmeniui.


Kursite naujus planus, susijusius su šeimyniniu gyvenimu ar nauja gyvenamąja vieta, namų aplinkos atnaujinimu, persikraustymu ir pan. Galimas vertingas pirkinys, skirtas šeimai.


Nauji kūrybiniai planai ims suktis jūsų galvoje. Gali nustebinti išryškėję vaikų ar antrosios pusės pomėgiai, talentai. Tiek jiems, tiek jums pravartu pagilinti užsienio kalbų žinias bei įgūdžius. Artimiausiu metu jų prireiks labiau nei anksčiau.


Gali tekti grįžti prie pradėtų ir nebaigtų darbų arba prisiimti atsakomybę už kai kurias reformas. Galbūt pagaliau pasiryšite išsamiai pasitikrinti sveikatą, formuoti naują savo įvaizdį, tobulinti darbo metodus.


Gana lengvai susitarsite dėl jums aktualių dalykų. Taps aiškesni aplinkinių motyvai, verčiantys juos prieštaringai elgtis su jumis. Apie tai pasikalbėjus, atsiras daugiau pagarbos, meilės. Neblogų rezultatų duos kūrybinė veikla, pajudės projektai.


Ši diena nepraeis veltui, jei imsitės reikalų, susijusių su finansais, draudimu, paveldėjimu, psichologija. Tikriausiai pasiseks išspręsti nemažai turtinių-piniginių klausimų. Gal jums grąžins senas skolas arba patiems pagaliau pavyks jas kažkam atiduoti.


2011 prognozės

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą