Vasario 16 horoskopas 12 zodiako ženklų

Vasario 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Daug ką lems mokėjimas išlaikyti autoritetą aplinkinių akyse, neprarasti jų pasitikėjimo. Kita vertus, jei piktnaudžiausite savo įtaka, save diskredituosite. Nepatartina vykti į keliones.

Nepraraskite ramybės, ir diena praeis puikiai. Tiks imtis svarbių, sunkių darbų. Nebūkite labai reiklūs ir priekabūs.

Nieko neteiskite, nesmerkite, bet ir patys nesiteisinkite: dabar būsite linkę sau pripaišyti nesėkmes, dėl kurių nesate kalti. Nesipainiokite į intrigas, nesivelkite į konfliktus, nes galite įgyti klastingų priešų.

Nepalanki diena: gali tekti užsiimti dalykais, kurių nemėgstate. Gresia įvairūs nemalonumai, priverstinės išlaidos. Derėtų vengti konfliktų su sutuoktiniu, vaikais.

Gana sėkminga diena, jeigu užsiimsite tik tuo, kas nuo jūsų priklauso. Nombres personas Nepersistenkite nei žadėdami, nei prašydami, nei duodami, nei imdami.

Daug nereikia norėti: godumas bus spąstai. Na, o gauti pasiūlymai, jei ir bus naudingi, tai ne iš karto, naudos sulauksite vėliau.

Mažiau vilkitės, kad kas nors padės, vieni imkitės svarbių darbų, reikalų. Pasikliaudami kitais tik laiką sugaišite.

Nepasiduokite emocijoms: jos gali labai rimtai suklaidinti, taip pat pakenkti santykiams su draugais, artimaisiais. O užsiimti reikėtų tiktai tais reikalais, kurie nuo jūsų vienų priklauso.

Net jei neblogai sekasi, nesiimkite svarbių dalykinių reikalų.

Diena gera tiems, kurie sukaupę įdirbį. Nereikėtų eksperimentuoti, darykite tai, ką gerai žinote. Tinka imtis sunkių darbų.

Tvarkydami svarbų reikalą niekuo nepasikliaukite: elkitės taip, kaip sako vidaus balsas. Ir neskubėkite žadėti, skolinti ar patikėti tuo, ką išgirdote.

Kad ir ką išgirsite, nekeiskite savo įsitikinimų ir neužsipliekskite, nepulkite ginčytis. Nors jaučiatės dabar itin savarankiški, tačiau būsite įtaigūs. Šeimoje nedemonstruokite ambicijų, būkite kuklesni, paslaugesni.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą