Vasario 17 horoskopas 12 zodiako ženklų

Vasario 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Ieškosite naujų saviraiškos kelių ir galimi netikėti atradimai. Tikriausiai jums seksis save realizuoti ten, kur reikia kūrybingumo, išradingumo, drąsos. Padarysite įspūdį tiems, kurie iš jūsų mokosi. Aktyviai sieksite laimės meilėje.

Sunkiai valdysite savo emocijas. Turbūt nerimausite dėl savo autoriteto, pripažinimo. Tačiau jūsų troškimas, susijęs su įsidarbinimu, įvaizdžio, darbo aplinkos ar technologijų modernizavimu, gali pradėti pildytis. Negailėkite pastangų.

Daug emocijų, sentimentų, nuotaikų kaitos, bet viskas eisis neblogai. Nombres personas Galima tikėtis didesnio tarpusavio supratimo. Kažkieno draugiškas patarimas, pamokymas išvaduos jus iš keblios situacijos ar bent jau padės kitaip į ją pažvelgti.

Gera diena kūrybai, menui. Tačiau svarbių įsipareigojimų nereikėtų prisiimti, nes situacija gali būti nestabili. Bendraujant svarbiau bus ne tai, kas sakoma, o tai, kas slypi "tarp eilučių". Intuicija pasitikėkite labiau nei racionaliu išprotavimu.

Rytas gali būti susijęs su iliuzijomis, klastomis. Aplinkybės vers kai ką keisti savyje ir aplinkoje. Panašu, kad neišsigąsite painių problemų ir sugebėsite išsisukti arba rasti jų sprendimo būdus. Vakare galima šauni pramoga, pasimatymas.

Gali tekti rimtai apgalvoti klausimus, susijusius su verslu, mokesčiais, turtiniais reikalais. Noriai dirbsite viską, kas leidžia užsidirbti pinigų. Antroje dienos pusėje galite tikėtis malonių kontaktų bei naujienų.

Gyvai domėsitės viskuo, kas vyksta aplink jus. Antroji dienos pusė itin palanki informacijai įsidėmėti, diskusijoms, interviu ir pan. Bus daug pokalbių su artimos aplinkos žmonėmis. Išsiaiškinę aktualų klausimą, pasijusite tvirčiau, saugiau.

Jūsų elgesys bus prieštaringas ir priklausys nuo kintančių nuotaikų. Gali tekti aiškintis santykius su namiškiais, kolegomis. Nieko gero, jei išaiškės melas, veidmainystė. Vakaras turėtų atnešti malonesnių atspalvių, jaukumo.

Rytas gali įnešti miglos į santykius su mylimu žmogumi, į jausmų sferą. Nepatartina imtis svarbių reikalų, nes būsite gana lengvabūdiški. Tačiau atrodysite žavūs ir žaismingi, tad komplimentų jums netrūks. Galimi intriguojami pasiūlymai.

Dienos pradžia nelabai leis džiaugtis gyvenimu, nes mintys suksis apie nebaigtus darbus, verslo problemas. Norėsis kuo greičiau susidoroti su visomis pareigomis. Po darbo jus puikiai atpalaiduotų grožio procedūros, sauna, masažas.

Iš ryto galite susikirsti su kolega, klientu. Būkite diskretiški, neskubėkite kritikuoti. Mokėkite pripažinti ir savo klaidas bei trūkumus. Vakare teks spręsti vaikų problemas arba sulauksite romantiško pasiūlymo iš aistringo gerbėjo.

Šiandien labiausiai nerimausite dėl pinigų, skolų ir šeimos gerovės. Būkite taupūs, planuokite išlaidas. Kad ir kaip norėsis kitus pamaloninti, venkite dalinti neapgalvotus pažadus, paskolas, neviršykite savo galimybių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą