Vasario 24 horoskopas 12 zodiako ženklų

Vasario 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Panašu, kad pasitelkę savo energiją, išradingumą šiandien visus užkrėsite gera nuotaika, būsite kompanijos siela. Savo ruožtu draugiški pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje, o gal net pakreipti įvykius palankesne linkme.

Diena praeis ramiai. Pajusite poreikį atsipalaiduoti, nesvarbu, kur būtumėte ir su kuo. Gali kilti noras svaigintis alkoholiu ar kitaip užsimiršti. Geriau rinkitės meditaciją ar bent jau nepraraskite saiko.

Būsite labai jautrūs, emocionalūs, nardysite po prisiminimus, jausite ilgesį. Įdomių išgyvenimų teiks flirtas, meilė, ypač jei jus dominantis asmuo kupinas paslapčių.

Diena bus gana šeimyniška. Todos nombres personas Noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais, giminaičiais, svečiuositės arba priimsite svečius. Kai kurios išgirstos naujienos veiks tonizuojančiai arba gali sukelti smagaus juoko.

Neblogas metas išvykai, pasimatymui, viešnagei, bendravimui su giminėmis. Sutiksite senų bičiulių, bus daug kalbų, diskusijų. Žodžiu, įdomu, šurmulinga, turėsite kuo sublizgėti, kur pasireikšti.

Sulauksite dėmesio, komplimentų ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Įvyks arba bus planuojamas meilės pasimatymas. Noriai bruzdėsite buityje, virtuvėje, šiltai bendrausite su šeimos nariais.

Atsiras progų susitaikyti su mylimaisiais, geriau pažinti dominančius asmenis, pademonstruoti iškalbą, humoro jausmą, talentus. Tai atneš džiaugsmą, polėkį. Atsigausite, pažvalėsite. Galimas smagus renginys, pobūvis.

Pajusite energijos antplūdį, bus sunku nustygti vietoje. Tikriausiai šiandien aplinkinius nustebinsite pagerėjusia savo išvaizda, geru skoniu, puikiu šeimininkavimu.

Jūsų draugiškumas, geranoriškumas ras puikų atgarsį kitų širdyse. Palanku glaistyti buvusius nesutarimus. Kils minčių apie tai, kaip savo gyvenimo svajones paversti tikrove. Prie to gali labai prisidėti partneris, artimas žmogus.

Ši diena ne vien tik džiugins - gal išlaidos pasirodys per didelės, gal mintys per sunkios. Užplūs kokie nors prisiminimai ar nuojautos, aplinkiniai primes savo dienotvarkę ir dėl jos turėsite keisti planus.

Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su naujais ar beveik užmirštais senais pažįstamais. Galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą, kad kažką aplankytumėte, pamatytumėte.

Tikriausiai šią dieną teks susikaupti, rimtai nusiteikti, susirūpinti vers pareiga, skubus darbas, atsakomybės jausmas. Arba dėl kažkokių priežasčių jūsų nuotaika pasidarys dalykiška, aktualūs taps savi arba svetimi reikalai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą