Vasario 25 horoskopas 12 zodiako ženklų

Vasario 25 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Ši diena jus panardins į intrigų kupiną kasdienybės verpetą. Dėl savo nenuoširdumo galite pakliūti į keblią situaciją, sukomplikuoti santykius su mylimu žmogumi. Kol kas nedarykite svarbių sprendimų, nesivelkite į neaiškius sandėrius.

Šiandieną save ne itin gerai vertinsite, tirštinsite trūkumus, neigsite privalumus. Būsite labai jautrūs, suaktyvės tiek meilės, tiek neapykantos jausmai. Atsargiai vertinkite gautus pasiūlymus, neskubėkite jų priimti - galite apsigauti.

Šiandien venkite pernelyg rizikuoti finansiškai ir kitaip. Neskubėkite pirkti brangaus daikto, jei nesate tikri dėl jo reikalingumo ir kokybės. Gali būti, kad skinsite ankstesnių avantiūrų vaisius. Rūpesčių gali sukelti vaikai, mylimas žmogus.

Šiandien jūsų supratimo, pagalbos tikėsis ne vienas žmogus. Galbūt vyks pokalbiai, per kuriuos mėginsite išsiaiškinti dominančius dalykus, išryškinti jausmus, kuriuos vieni kitiems jaučiate. Vargu ar taps aiškiau, veikiau atvirkščiai.

Užvaldys emocinė įtampa, nepasitikėjimas. Gali paaštrėti šeimos problemos. Tik tuo atveju, jei nuoširdžiai sieksite tarpusavio supratimo, gerovės ne tik sau, šeimos židinys taps šiltesnis ar bent jau neatšals.

Turėtumėte gauti žinutę iš jums neabejingo ar susidomėjusio asmens. Venkite avantiūrų, nebūkite patiklūs bendraudami su nepažįstamais veikėjais, neieškokite abejotinų pramogų.

Tikriausiai imsitės nelengvų darbų, o tik draugiška kolegų pagalba padės neprarasti savitvardos bei užbaigti tai, ką privalote. Pasistenkite tą pagalbą užsitikrinti. Venkite bet kokio aplaidumo, nes dėl jo gali kilti rimtų bėdų.

Būsite jautrūs, lengvai pažeidžiami emociškai bei fiziškai. Grės avarinės situacijos, nesusipratimai bendraujant. Todos nombres personas Pasistenkite būti kantrūs ir objektyvūs. Labai svarbu sąžiningai elgtis su žmonėmis, kurie jumis pasitiki, tariasi.

Kažkas gali jus provokuoti veltis į finansinę avantiūrą, skatinti pažadais ir geromis perspektyvomis. Būkite apdairesni, saugokitės apgaulės bei nuostolių. Verta pasikonsultuoti su geru teisės ar finansų specialistu.

Diena turėtų būti nebloga, jei visur vadovausitės išmintimi ir jausite saiką. Nepatartina ką nors radikaliai keisti, imtis aktyvių veiksmų. Derėtų ramiai apgalvoti ateities planus ir ruoštis juos realizuoti.

Šiandien aplinkiniams su jumis bus nelengva dėl jūsų vidinės įtampos, nervingumo. Pasistenkite nesinešti negatyvių emocijų į darbą, antraip galite išprovokuoti bendrą įtampą ir nesėkmes.

Šiandien pasistenkite nepersidirbti ir nesinervinti. Jei bandysite pajungti savo valiai aplinkinius, gali kilti rimtų nesutarimų. Vakare tikėtini susitikimai su draugais, įdomios diskusijos. Sunkiai atsispirsite svaigalų traukai.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą