2010-03-19 horoskopas 12 zodiako ženklų

Kovo 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Dėl šios dienos klaidų, rizikingų veiksmų galite netekti vadovo pasitikėjimo, prarasti pinigus, pareigas, darbo vietą. Būkite dėmesingesni artimiesiems, mylimam žmogui, tiesiog dažniau nusileiskite, ir viskas bus gerai. Saugokite finansines, romantiškas paslaptis.

Mažiau planuokite, ir pagalba ateis iš ten, iš kur visai nesitikėsite, o reikalai pasisuks jums naudinga linkme.

Stebėkite jus supančius žmones, mėginkite suvokti, su kuo ne pakeliui. Tiesa, santykių aiškintis nederėtų. Stiprinkite ryšius su tais, kurie jus remia, palaiko.

Nepasiduokite provokacijoms, nesileiskite užvaldomi įniršio ar nevilties. Venkite karštakošiškų sprendimų, bet kokių rizikingų situacijų. Antroji dienos pusė tinka romantiniam pasimatymui.

Nevertėtų pasiduoti fatališkoms nuotaikoms, tačiau nepervertinkite savo galimybių. Būkite atidūs, kad nepablogintumėte padėties bendraudami su artimaisiais.

Galite gauti įdomių dalykinių pasiūlymų, bet neskubėkite džiaugtis – jie nebus pelningi. Būkite atsargesni su mažai pažįstamais ar visai nepažįstamais asmenimis. Ryšys su vyresniaisiais bus palankus.

Tinkamas metas reikalams tvarkyti, kelionėms. Namie bus irgi lengva rasti sau vietą, nusiraminti. Užsiimkite nesunkiais, maloniais darbais.

Nesiimkite atsakingų darbų, nesivelkite į avantiūras. Netinkamas laikas demonstruoti savo šaunumą, rizikuoti turtu, garbe ar mylimo žmogaus (sutuoktinio) pasitikėjimu.

Pasistenkite užsiimti tik jums maloniais dalykais, susiraskite neperskaitytų knygų, nes diena bus labai tinkama palepinti save įdomiomis istorijomis ar idėjomis.

Iki vakaro išties sunkus metas, kai aplinkiniai bus linkę greičiau pastebėti jūsų ydas nei privalumus. Nenustebkite, jei sutuoktinis, partneriai, net draugai šykštės komplimentų. Vakare viskas atslūgs, jausitės žvalesni.

Galite niršti, net prarasti viltį, tačiau tai laikinos blogos nuotaikos, dėl kurių neverta gadinti nuotaikos nei sau, nei artimiesiems. Tinkamas metas išvažiuoti toliau iš namų.

Jei vengsite kraštutinumų, diena praeis visai šauniai. Antroji dienos pusė tinkama apsilankyti svečiuose, grąžinti kokią nors seną skolą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą