2010-03-22 horoskopas 12 zodiako ženklų

Kovo 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nepraraskite saiko ir diplomatiškumo, ypač jei teks bendrauti su vadovu. Tinkamas laikas spręsti sudėtingas darbo problemas. Palanku tikrintis sveikatą.

Mažiau planuokite, pasikliaukite savaimine įvykiu eiga: net nepastebėsite, kaip išsispręs jums rūpimas dalykas. Geras laikas susitikimams su įtakingais asmenimis, partneriais. Tinkamas metas svarbiems susitarimams.

Nepalanki diena aktyviai veiklai. Nepriimkite svarbių sprendimų ir nedarykite to, ko nesinori. Pasisaugokite intrigų darbe.

Mažiau klausykite kitų patarimų – elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia. Tai geras laikas pakovoti už savo pažeistas teises ir naują įtakos sferą.

Nereikėtų visiškai pasikliauti šiandien išgirstais pažadais, mat ne viskas bus taip, kaip sakoma dabar. Naudinga spręsti finansines problemas, susijusias su jūsų veikla.

Naudingų susitikimų, puikių pažinčių metas: nepraleiskite geros progos susidraugauti su jums maloniu, svarbiu asmeniu. Būkite atidesni su dokumentais.

Niekur nesiveržkite ir nieko iš kitų nereikalaukite. Beje, pagalba šiandien ateis netikėtai, neprašoma. Nesiimkite sunkių, atsakingų užduočių darbe. Didesnė avarijų tikimybė.

Pasiteisins apgalvota rizika. Nors ši diena ir palankiausia šią savaitę, bet ne viskas bus taip sklandu, kaip norėtųsi. Svarbesnius reikalus sutvarkykite šiandien. Pasaugokite sveikatą. Galimi nesusipratimai su mylimu žmogumi.

Būkite atidūs: nedidelė klaida gali tapti lemtingos nesėkmės priežastimi. Būkite stropūs darbe, nes jumis gali nusivilti vadovai. Pasaugokite sveikatą. Palanku spręsti finansines problemas.

Nebūkite užsispyrę, mokėkite įvertinti kitų idėjas ir galimybes. Patartina dažniau nusileisti, nesivelti į ginčus. Būkite atidūs, kad neįskaudintumėte sutuoktinio.

Sunkokas metas: pasistenkite daugiau laiko praleisti namuose. Nesiimkite sunkių darbų, venkite konfliktų su viršesniais už jus. Pagalba šiandien ateis per artimuosius, šeimą, draugus.

Jūsų sprendimai tampa drąsūs, tačiau nebūtinai naudingi. Naudokitės atsiveriančiomis geromis progomis, nebijokite avantiūrų, bet venkite prieštarauti viršininkams. Palankios kelionės ir susitikimai su užsieniečiais.

ką reiškia tavo šią naktį sapnuotas sapnas? sapnininkas sapnu reiksmes - tavo sapnininkas sapnai.info

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą