2010-03-23 horoskopai

Kovo 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Susitiksite su senu draugu ar nauju svarbiu pažįstamu. Neleiskite, kad kiti pernelyg naudotųsi jūsų vardu, nuopelnais. Ypač nepatartina girtis, iš anksto skelbtis laimėtoju ar pan.

Dieną teks daug bendrauti, prisiklausysite nerimą keliančių gandų, apkalbų. Neskubinkite įvykių, susijusių su meile ir pinigais. Naudingiau būtų tyliai tirti situaciją. Galbūt teks prisiimti tėvišką atsakomybę už vaikų eibes, jų nepriežiūrą.

Jeigu turėjote didelių ambicijų, galite patirti nusivylimų. Tačiau įnikę į rimtus darbus nemažai nuveiksite ir išvengsite savigraužos. Vakare pasistenkite nekelti įtampos namuose, nebūkite perdėtai priekabūs, valdingi. Saugokite sveikatą.

Tvirta ir konkreti jūsų pozicija padės susitarti net dėl labai keblių dalykų. Tačiau gali paaiškėti, kad jūs ar su jumis susiję asmenys turi neįvykdytų įsipareigojimų arba nedeklaruotų pajamų. Arba tiesiog sužinosite, kad turite priešų.

Turbūt galvojote, kad turite daug bendro su aplinkiniais, puikiai sutariate, bet pasirodė, jog ne viskas taip gražu. Kita vertus, nebus sunku susitarti dėl aktualių jums dalykų, jei patys aiškiai žinote, ko norite. Apdairiau derėkitės.

Diena nebus itin smagi. Atsiras buities rūpesčių, galbūt teks nerimauti dėl artimus žmones apnikusių problemų. Nedramatizuokite gyvenimo smulkmenų, momentinių rūpesčių, pamąstykite apie tai, kas iš tikrųjų svarbu.

Šiandieną tikriausiai neišvengsite emocinės įtampos, galite susidurti su nenumatytomis kliūtimis. Venkite prisiimti naujus įsipareigojimus, ypač jei abejojate, kad pajėgsite atlikti. Vakare gali paaiškėti, kad kiti jums turi rimtų pretenzijų.

Tikėtinas fizinis ir kūrybinis aktyvumas. Tačiau jums ne itin rūpės darbai, pareigos, nes mintimis šildysitės prie meilės laužo, galvosite apie pramogas arba vaikų reikalus. Vakare galimi rūpesčiai dėl kažkieno sveikatos ar nuostolio.

Šiandien pasijusite labai priklausomi nuo kitų žmonių ir likimo kaprizų. Viską imsite į galvą, dramatizuosite. Jei susikaupsite ir pasistengsite, sugebėsite susigrąžinti prarastus ryšius, įveikti nelabai įdomius, tačiau naudingus darbus.

Būsite įžvalgūs, linkę gilintis į intelektinius, humanitarinius dalykus. Neapsikraukite naujomis pareigomis, kol neatlikote jau apsiimtų. Venkite nesusipratimų su mylimu žmogumi, draugais, nes tai gali labai supainioti santykius.

Gali tekti priimti užsienio svečius, eiti į renginius, dalyvauti susirinkimuose, susipažinti su naujomis teorijomis, apsilankyti pažintinėje paskaitoje, kreiptis į įtakingus asmenis, rėmėjus. Kol kas tikėtinos išlaidos, eikvojimas, o ne nauda.

Norėsite nusikratyti rutinos dulkes ir pasidairyti ko nors įdomesnio. Atsiras daugiau veiklumo, noro įveikti kliūtis, bet tuo pačiu į išorę veršis nepasitenkinimas, užgautos ambicijos. Būkite savikritiškesni, reiklesni sau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą