2010-03-24 horoskopai

Kovo 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Permaininga diena, nerizikuokite: paskutinę minutę viskas gali atsigręžti prieš jus. Pasistenkite išlaikyti gerus santykius su vadovybe, kitaip jau kitos savaitės pradžioje galite nukentėti nuo vadovo nemalonės.

Šiandien neturėtų labai sektis, tad visus darbus galite drąsiai atidėti. Bus svarbu neskolinti pinigų, atsiriboti nuo nemalonių žmonių ir nesmagių darbų.

Sėkmingas metas, tačiau rizikuoti nevertėtų, ypač jei dėl to teks pažeisti įstatymą. Galite sužinoti partnerių paslaptis ar dalyką, kurį nuo jūsų slėpė vaikai ar mylimas žmogus.

Stenkitės atidžiau elgtis, labiau taupyti pinigus. Derėtų labiau pasaugoti darbo vietą. Koreguokite santykius su vadovybe, šeimos nariais, kitaip jūsų laukia nemalonios permainos. Pasisaugokite avantiūristų iš užsienio ir vagių visuomeniniame transporte.

Neskubėkite pasinaudoti jums siūloma pagalba, venkite patekti į kieno nors priklausomybę. Vis dėlto iš ryto pasistenkite sutvarkyti daugiau reikalų: pirmoji dienos pusė bus itin komplikuota.

Introvertiškas metas, netinkamas dalykinei veiklai, bet geras analizuoti šeimos problemas. Gal verta kiek apriboti bičiulių ratą? Bent jau dienos pradžioje taps aišku, su kuo jums nereikėtų palaikyti santykių.

Neblogas laikas veikti: padarykite tai, kam seniai nesiryžote, tiesa, nepamirškite visko tikrinti ir būkite atidesni vidaus balsui. Nedarykite nieko, ko nesinori, nepasiduokite įkalbinėjimams ar šantažui.

Galimi nesklandumai, dėl kurių nereikėtų jaudintis. Tiesa, šiandien nedera priimti skubotų sprendimų. Viską gerai apgalvokite: aplinkybės pasikeitė ir būtini kitokie veiklos metodai.

Kad ir kaip nepatiks dalykai, kuriuos šiandien išgirsite, neskubėkite atsikirsti ar nukirsti: būtina ieškoti kompromisų. Taip pat neskubėkite niekam siūlyti savo paslaugų, bendradarbiavimo. Paisykite savo sveikatos.

Jei nekaip jaučiatės, galite patinginiauti, jei norisi ką nors atidėti, atidėkite: skubėti ir savęs prievartauti tokiu sunkiu metu tikrai negalima. Šiandien galimos priverstinės išlaidos.

Neblogas metas tvarkyti dalykinius reikalus, tik nebūkite labai patiklūs su užsieniečiais ir įtakingais žmonėmis. Nekreipkite daug dėmesio nei į geras, nei į blogas naujienas.

Imkitės tik išties svarbių reikalų, atsisakykite to, kas nebūtina veikloje ir gyvenime. Ne pats geriausias laikas rimtam pokalbiui su aukštesniais už jus socialinėje sferoje asmenimis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą