2010-03-26 horoskopai


Kovo 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Būkite atsargūs, atidūs, susikaupę, ypač dirbdami su pinigais, dokumentais. Tikrinkite bent kelis kartus jums reikalingą informaciją. Pasistenkite niekam nieko nežadėti ir neskolinti.

Tauras
Nepasiduokite provokacijoms, venkite žmonių, kurie daug žadės, kad tik greitai apsispręstumėte. Svarbius reikalus tvarkykite vieni, kadangi patarėjai suklaidins, pagalbininkai pakenks.

Dvyniai
Neskubėkite mokėti pinigų, sutikti, jei būsite įkalbinėjami nusižengti sąžinei dėl karjeros, meilės. Nepasiduokite spaudimui iš aukščiau. Netinka aiškintis meilės santykių.

Vėžys
Nemanykite, kad viską žinote, galite apsirikti. Niekur neskubėkite, nesiblaškykite, venkite bendrauti, patarinėti. Saugokitės liežuvautojų.

Liūtas
Jei galite, džiaukitės namų ramybe ir pamirškite dalykinius rūpesčius. Nedirbkite pavojingų ar atsakingų darbų – vėliau teks perdaryti.


Mergelė
Net jei jausitės puikiai, nerizikuokite savo gerove: tai neprognozuojamų permainų metas, kai gali nutikti tai, ko labiausiai nesinori. Saugokite vaikus. Nepriekaištaukite žmogui, kurį mylite.

Svarstyklės
Nors gresia netikėti nusivylimai vadovaujančiu asmeniu, kolegomis, mylimu žmogumi, pasistenkite išsaugoti su jais gerus santykius. Galite patirti finansinių nuostolių dėl neatidumo dirbant.

Skorpionas
Neskubėkite supykti, kito apkaltinti, geriau suabejokite, ar viską teisingai supratote, ar nėra ir jūsų kaltės. Tikėtini galvos skausmai, traumos.

Šaulys
Nepalanku tvarkyti finansinių, juridinių reikalų. Ypač moterys bus linkusios kelti sau pernelyg didelius, neprotingus reikalavimus.

Ožiaragis
Apgaulinga diena, pavojinga pervertinti savo galimybes. Niekur nesikiškite, dėl nieko nesijaudinkite. Saugokitės vagių.

Vandenis
Likite kantrūs, kuklūs, santūrūs, ypač bendraudami su vadovybe, pavaldiniais ar artimaisiais. Darbe itin atidžiai atlikite užduotis, kad nebūtų pagrindo apkaltinti profesionalumo stoka.

Žuvys
Kritinis laikas, kai nesunkiai tapsite sau priešu. Neskubėkite daryti išvadų, ypač vertindami naujienas. Netinkamas laikas nutraukti santykius ar užmegzti naujus.

Rekomendacijos: geriausias sapnininkas, sapnų reikšmės; vardų reikšmės ir kilmės; linksmi anekdotai nuotaikai praskaidrinti.


Reklama! 2012-ųjų metų astrologinės prognozės: 2012 metų horoskopas ir Horoskopai 2012.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą