2010-04-01 horoskopai

Balandžio 01 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Susikaupusias problemas derėtų spręsti energingai, nebijant avantiūrų. Tai didelės sėkmės metas ir tvarkant reikalus, ir meilės fronte.

Gerų rūpesčių metas, kai viskas išeina į naudą. Palanku spręsti nesklandumus, kilusius dėl pinigų ar nesusipratimų su mylimaisiais. Tinka ieškoti geresnės darbo vietos užsienyje.

Netikėtumas bus laimingas, tad svarbiausia bus greita reakcija. Tad susitelkite ir padarykite tai, kas jums labai svarbu, nes ši diena padės užtikrinti tolesnę sėkmę. Tinkamas metas kreiptis pagalbos, susitikti su svarbiais žmonėmis.

Mažiau galvokite, kaip sunku, kitaip pražiopsosite ir nepasinaudosite atsiveriančiomis puikiomis galimybėmis. Imkitės aktyvios veiklos, nebijokite rizikuoti, leistis į nežinomybę. Šiandien gauti pasiūlymai, naujienos gali tapti jūsų ateities sėkmės pagrindu.

Sėkmės ir naujų pergalių metas. Galite sulaukti seniai užtarnauto aukšto įvertinimo, pripažinimo. Būkite dėmesingesni mylimam žmogui – jūsų santykiuose gali įvykti ypatingų pasikeitimų.

Tinkamas metas dalykiniams reikalams tvarkyti. Galite sulaukti pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų, kuriuos verta priimti.

Nepraleiskite geros progos svarbiam susitikimui, pokalbiui ir susitarimui. Dabar pasitelkę draugus ir partnerius įvykius galite pakreipti jums svarbia linkme. Per juos įgysite didesnę apsisprendimo ir manevravimo laisvę. Galimos džiugios staigmenos iš sutuoktinio.

Atsiribokite nuo rūpesčių, išgyvenimų, problemų ir netikėtai rasite atsakymus į jums svarbius klausimus. Tvarkydami reikalus elkitės taip, kaip sako jūsų vidus, – neapsiriksite. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, draudimu, paskolomis.

Jėgų persvara aiškiai jūsų naudai. Tapsite svarbiausiu žmogumi ten, kur atsidursite. Nesustokite ko nors siekdami. Imkitės reikšmingų dalykų. Kovokite už savo ir šeimos interesus, įtaką.

Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote. Nebijokite nei vargo, nei triūso, būkite atkaklūs – jūs laimėsite. Tiesa, vakare galite būti pernelyg kategoriški bendraudami su artimaisiais ir tai nepagerins jūsų santykių.

Reikalai netikėtai gali sparčiai pajudėti į priekį. Tai gero persilaužimo tvarkant reikalus ar bendraujant su draugais, mylimu žmogumi metas. Nepamirškite mylimam žmogui pasakyti to, kas jums abiem svarbu.

Neskubėkite nuliūsti – net nenumanote, kokia džiugi staigmena laukia iš jus mylinčių žmonių. Jėga šiandien nieko nesiekite, labiau įsiklausykite į nuojautas. Gautų pasiūlymų neatsisakykite – beje, iškart nė nesuvoksite, kuo tai bus jums naudinga.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą