2010-04-03 horoskopai

Balandžio 03 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galimi svečiai, triukšmingos kompanijos. Venkite pernelyg atvirai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, veltis į intrigas, skleisti gandus. Tam tikra prasme rakštimi jums gali tapti ir kaimynai, giminės.

Rūpesčių galite turėti, jei laukiate svečio. Galbūt teks daryti išsamią tvarką, daug triūsti virtuvėje. Blogiausia, jei jūsų pastangos liks neįvertintos ir tai, ko laukiate, neįvyks.

Neblogai seksis artistinė ir meninė veikla. Galite gauti kvietimą į pobūvį, šou renginį, pasimatymą. Neatsisakykite, bet pramogaudami jauskite saiką: alkoholis ir naujos pažintys gali įklampinti nemalonumų liūną. Nekvailiokite už vairo.

Diena bus gana ūkiška. Teks atlikti susikaupusius namų ruošos darbus, kažką paremontuoti arba padėti artimiems žmonėms praktiniuose reikaluose, netikėtoje bėdoje ir pan. Labiau parūps sveikata, išvaizda.

Greičiausiai neišvengsite stiprių emocijų. Galbūt pernelyg žavėsitės dalykais, kurie kenkia šeimyninei darnai, bendram šeimos biudžetui ir jūsų sveikatai. Vakare nerasite bendros kalbos su moterimis, namiškiais, nekaip jausitės.

Sunku bus susitaikyti su kai kuriais apribojimais, situacijos pasikeitimu į nenumatytą pusę. Baiminsitės būti apgauti ar išnaudoti. Pasirūpinkite savo sveikata, saugokite patikėtas paslaptis, pinigus, paskolintus daiktus.

Kalbėsite apie tolimus planus ir kraštus. Galimi reikalai su užsieniečiais. Galbūt su jų pagalba ruošite publikaciją, projektą, mokslinį darbą. Būsite linkę pažadėti daugiau nei galite ištesėti.

Nors ir savaitgalis, atsiras neišvengiamų pareigų. Vakare būsite linkę kritikuoti aplinkinius, siekti sau naudos kitų sąskaita. Pasireikš įtampa, sunkumai bendraujant. Venkite svaigalų, rizikos bei nesaugaus greičio vairuojant.

Diena bus kupina įvykių, susitikimų. Gali kiek susikomplikuoti santykiai su artimu žmogumi, draugu. Meskite iš galvos neišsprendžiamas problemas ir bent kiek pasidžiaukite gyvenimu.

Įtemptai stengsitės išsiaiškinti kažką painaus, susivokti fantazijose, nubrėžti ribas tarp jų ir realybės. Vakare įmanomas netikėtumas, dėl kurio nukentėsite patys arba jūsų kaimynai, kolegos. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Padidės emocinis jautrumas, pažeidžiamumas. Bus sunku įtikti aplinkiniams, o taip norėsis būti svarbiems, reikalingiems. Reikėtų vengti triukšmingų susibūrimų, didelio fizinio ir protinio aktyvumo.

Nelengva diena, jei turite neišspręstų finansinių rūpesčių. Galbūt mėginsite atgauti skolą ar skolintis, o tai nebus itin malonu. Dėl netikėtos problemos vakare gali pasikeisti laisvalaikio praleidimo planai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą