2010-04-05 horoskopai

Balandžio 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Dirbkite, stenkitės ir viskas seksis kuo puikiausiai. Nuoširdūs pokalbiai su kaimynais padės sušvelninti situaciją, jeigu dėl kokios nors priežasties ji buvo įtempta ir jums nenaudinga. Nesivelkite į apkalbas, intrigas.

Šiandien eikite pramintu taku, užsiimkite įprasta veikla. Ji duos neblogų rezultatų. Noriai lepinsite mylimus šeimos narius. Daugiau dėmesio skirkite savo vidiniam pasauliui. Saugokitės apgaulių ir patys išlikite sąžiningi.

Tai diena, kai gali įvykti įsimintinų įvykių bei nuotykių. Įtakingas pažįstamas gali pasiūlyti savo paramą, protekciją. Tačiau kai ko jis panorės mainais. Gali būti, kad jums bus siūloma abejotina avantiūra, rizikingas sandėris.

Jausitės gerai, jei jus sups harmoninga, rami aplinka, jei galėsite be įtampos darbuotis, ramiai užbaigti planinius darbus. Su naujais užmojais dar neskubėkite. Išgirstą abejotiną informaciją patikrinkite prieš skleisdami kitiems.

Kūrybinga, aktyvi diena. Pasistenkite įtikinti žmones, kad tai, ko jūs trokštate ar siekiate, yra verta dėmesio. Panašu, kad iš vietos pajudės kai kurie aktualūs klausimai.

Būsite įžvalgūs, energingi, tačiau galbūt aplinkiniai ne iš karto tai įvertins. Pasistenkite nešvaistyti pinigų niekniekiams, nes jų gali prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui.

Šiandien nebus kada nuobodžiauti ir ilsėtis. Dalykiniai ir nedalykiniai kontaktai pasiglemš visą jūsų laiką ir energiją. Tačiau galite dėl nieko nesijaudinti - visi jūsų laukiantys įvykiai baigsis palankiai.

Šiandieną būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Iki pietų galite daug nuveikti ir pasiekti norimų rezultatų. Pavakariais nuotaika susidrums. Galbūt graušitės dėl artimo žmogaus arba vaikų elgesio, nesėkmių ar kokių nors praradimų.

Tikriausiai jums pagaliau pavyks sutvarkyti svarbų reikalą, susijusį su pinigais, nuosavybe, verslu. Nusimato pažintys, iš kurių viena bus romantiška arba perspektyvi.

Pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet nelabai aiškūs. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė, kad pokalbiai, susitarimai išeis į naudą. Galite išgirsti gandus arba gauti keistą žinią iš nepažįstamo asmens.

Jums gali parūpti su buitimi, remontu susiję reikalai. Panašu, kad turėsite nemažų išlaidų. Galbūt jas sukels sugadintas daiktas, prarastas dokumentas ar kt. Tačiau turėsite su kuo pasidalinti savo problemomis ir sulauksite palaikymo.

Diena jums gana palanki, tačiau atsargumas nepakenks. Svarbu, kad namų reikaluose neprarastumėte blaivaus proto, nes lengvabūdiškos avantiūros gali atnešti nuostolių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą