2010-04-06 horoskopai

Balandžio 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jei išeina, geriausia šiandien ramiai pabūti namuose, daugiau šilto dėmesio skiriant artimiesiems. Neverta skubėti, juolab tvarkyti svarbių reikalų. Venkite bet kokių konfliktų su vaikais, mylimu asmeniu.

Nepervertinkite savo galimybių, galite tapti optimizmo auka. Šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų: nė nepastebėsite, kaip virsite sau priešu, pakenksite vaikams ar žmogui, kurį mylite.

Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors remontuodami, tvarkydamiesi. Beje, ši diena labiausiai tinkama tvarkytis: išneškite iš namų nereikalingus daiktus, drabužius.

Sunki diena, kai tuščia laukti teisybės. Tad nenorėkite būti suprasti, išgirsti, įvertinti, labiau derinkitės prie aplinkybių. Ypač derėtų paisyti, ko iš jūsų nori vadovybė, sutuoktinis, šeima.

Nepersistenkite: rodydami iniciatyvą galite nukentėti. Venkite patarinėti, jei nenorite likti apkaltinti, kad suklaidinote žmogų.

Namai, šeima, darbas, karjera, santuoka ir meilė, viskas kartu gali įvaryti į kampą. Svarbių reikalų su užsieniečiais patartina netvarkyti, į keliones nevykti, į svečius nevaikščioti.

Geriausia šiuo metu ilsėtis, mat gerai dirbti nebus lengva, o reikalaujama bus tikrai daug. Tiek aplinkiniai, tiek viršininkas gali klaidingai vertinti jūsų elgesį. Bus geriau, jei nesitikėsite komplimentų ir dėkingumo.

Jums pasirodys, kad esate laisvi ir galite daryti ką tik norite, tačiau būtent tai ir yra šios dienos spąstai. Mokėkite skirti provokacijas, pasiruoškite netikėtumams: jie gali sugriauti jūsų planus. Antroji dienos pusė palankesnė.

Nepasiduokite liūdesiui, tačiau optimizmas irgi gali pakenkti, tad nebrandinkite jokių vilčių. Tai praradimų, nusivylimų ir ne visai malonių praregėjimų metas. Reikalus atidėkite rytdienai.

Kad ir kas atsitiktų, nepasiduokite pirmam impulsui, nepraraskite savitvardos. Būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, dalykiniais partneriais.

Nesitikėkite, kad dabartines problemas jums pavyks išspręsti lengvai. Gali kilti konfliktų namuose ir darbe dėl finansinių nesklandumų. Gresia nuostoliai, priverstinės išlaidos. Vakaras tinkamas pasimatymui.

Nevarginkite savęs bendravimu, ypač su vadovybe ar giminaičiais, nepriimkite atsakingų sprendimų: galite rimtai pakenkti savo karjerai, sugadinti santykius su giminėmis. Antroji dienos pusė tinkama ilgai planuotiems pirkiniams įsigyti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą