2010-04-08 horoskopai

Balandžio 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Išeitis slypi visai šalia, tik reikia ją rasti. Tiesa, pietų maža tikimybė, kad ieškosite jos ten, kur reikia. Dar kartą atsigręžkite į praeitį, prisiminkite patirtas pamokas.

Ne viskas bus taip, kaip norėsite, – planai gali žlugti. Gali tekti spręsti vaikų problemas, aiškintis meilės santykius. Galimos įdomios pažintys, susitikimas su kažkada buvusiu artimu asmeniu.

Dirbkite neskubėdami, susikaupę, tiesa, ne per daug – pervargti nereikėtų. Pasaugokite sveikatą. Būkite atidesni maisto, svaigalų, vaistų kokybei.

Neskubėkite, nedemonstruokite savarankiškumo ir savo galios, verčiau pagerbkite tuos, kurie jus palaiko, padeda. Bus svarbu stiprinti bendradarbiavimą. Atidžiau ir nuoširdžiau reaguokite į mylimo žmogaus skundus, nerimą.

Atsivers įvykių prasmė, tai padės atsikratyti iliuzijų visose gyvenimo srityse. Diena įtempta ir gana nepalanki: netinkamas laikas svarbiems įsipareigojimams. Svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Būkite taupūs, ieškokite papildomų uždarbio šaltinių, tiesa, venkite skolintis. Vakaras geras romantiškiems pasimatymams ar pasikalbėti su tais, kuriuos laikote savo mokytojais.

Imsite atgauti viltį ir jėgas, jus slegianti rūpesčių našta nebeatrodys tokia nepakeliama. Tiesa, iki pietų nėra prasmės spręsti finansinių klausimų su vadovu arba rėmėjais. Vakare palanku romantiškoje aplinkoje taikytis su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu.

Gera diena įvairiems susitikimams, pažintims užmegzti. Suskubkite kuo daugiau nuveikti, nes ryt mažai ką spėsite.

Pasyvus metas. Svarbius reikalus atidėkite rytdienai, o šiandien verta pasikliauti savieiga. Jus puikiai nuteiks romantiška kelionė, pasimatymas su mylimu žmogumi, tad nevaržykite savęs jokiais dalykiniais rūpesčiais.

Venkite karštakošiškų sprendimų – būkite kantresni ir nepasiduokite kitų raginimui. Būsite kiek linkę į kraštutinumus, kurie brangiai kainuos. Iki pietų nemaža tuščių išlaidų, konfliktų tikimybė.

Reikalus tvarkykite neskubėdami, automobilį vairuokite nesinervindami, kitaip patirsite nenumatytų išlaidų. Būkite apdairesni su pinigais. Vakare tinka teikti dovanas.

Apgalvokite savo žodžius, ypač bendraudami su moterimis. Venkite ginčų su artimaisiais ir vyresniais, viršesniais bendradarbiais: nė nepastebėsite, kad patys klystate. Vakarą skirkite šeimai, o ne draugams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą