2010-04-11

Balandžio 11 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sėkminga diena. Verta užsiimti vaikų reikalais. Pamąstykite, kuo galite pagelbėti mylimam asmeniui.

Geras laikas nudirbti svarbius darbus, negailėkite jėgų. Verta tikrinti ir stiprinti sveikatą. Ji bus dar geresnė, jei mokėsite nekreipti dėmesio į artimųjų trūkumus.

Trūks jėgų, tad daugiau ilsėkitės, stiprinkite sveikatą. Ką galite, perleiskite nuveikti savo porininkui ar sutuoktiniui. Ieškokite sąjungininkų bei atgaivinkite senus bendradarbiavimo ryšius.

Tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su apleistais ūkiniais reikalais. Netinkamas laikas pavyduliauti, priekaištauti mylimam asmeniui. Ugdykite kantrybę: pagerėjimas ne už kalnų.

Puikus laikas, nes laimingai sprendžiasi senos problemos. Jūsų populiarumas, autoritetas vėl auga ir tampa nenuginčijamas.

Reikėtų susitelkti, pamiršti per savaitę susikaupusį nuovargį ir sutvarkyti uždelstą reikalą. Tinkamas laikas svarbiam pokalbiui su mylimuoju.

Mokykitės iš draugų klaidų, paklausykite jų patarimų. Gera proga kviesti bičiulius į talką arba per juos ieškoti protekcijos.

Nieko nauja nepradėkite. Darykite tik tai, kas savaime pavyksta ar buvo iš anksto parengta. Nesukite galvos dėl esamų keblumų: jums reikia išlaukti. Kitą savaitę reikalai pajudės sparčiau.

Puikus laikas ryžtingai tvarkyti nebaigtus savaitgalio reikalus. Nebijokite rizikuoti, jums pasiseks.

Gera proga taikytis su priešais. Būkite atidesni antrajai pusei, raskite progą įteikti dovanėlę.

Susitikimai, naudingi pokalbiai, vertingi patarimai – mokėkite jais pasinaudoti, net jei užgautos ambicijos lieptų nekreipti į tai dėmesio. Būkite atidūs atsitiktinei nuogirdai.

Stenkitės dažniau nusileisti, ypač artimiesiems, o jums svarbius reikalus atidėkite, nebent artimieji imtųsi už jus juos sutvarkyti. Tinka iš esmės tvarkyti namus, magiškai juos valyti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą