2010-04-12

Balandžio 12 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jausitės žvaliau, apims smagus įkvėpimas. Sudėtingi klausimai spręsis beveik savaime. Gera proga rimtai pasišnekėti su savo atžalomis apie jų ateitį. Netikėtai gali sugrįžti prisiminimai apie senus jausmus.

Veiklai geras laikas. Praeityje ieškokite naujų būdų, nepanaudotų rezervų tikslui pasiekti. Palanku namuose arba biure pradėti remontą.

Būkite atidesni tiems, kurie jus supa, mėgina save vadinti jūsų draugais. Reikėtų blaiviai įvertinti savo aplinką – galite patirti nemalonumų per tariamą bičiulį ar partnerį. Vertėtų tvarkyti juridinius reikalus.

Ko gero, jūs linkę pernelyg sudėtingai vertinti dabartinę situaciją. Tačiau būtent šiandien reikėtų atkakliau spręsti sudėtingus reikalus, dirbti nemaloniausius darbus.

Geras laikas, netikėtai gali išsispręsti sena problema. Tai tinkamas laikas ieškoti įtakingo sąjungininko ar patarėjo protekcijos. Vakaras palankus viešnagėms ar svečiams priimti.

Negaiškite laiko, tvarkykite svarbius dalykinius reikalus. Svarbu spręsti klausimus, susijusius su teisėtvarka. Jei jums reikia pasišnekėti su vadovu ar įtakingu asmeniu, darykite tai dabar, neatidėkite kitai savaitei.

Nesipriešinkite tam, kas neišvengiama. Jei reikia ką nors keisti, padarykite tai dabar. Planuokite ateities darbus ir daugiau bendraukite.

Reikalams tvarkyti nepalanki diena. Tačiau būtent dabar netyčia galite išvysti tai, ką kažkada praleidote dėl skubėjimo, fantazijos stygiaus ar nuovargio, ir rasti būdų atsigriebti. Palankūs konfidencialūs susitikimai.

Puikus laikas: kam anksčiau pritrūkdavo ryžto ar valios, dabar pakaks. Tai leis pamiršti ankstesnes nesėkmes ir maksimaliai pasinaudoti esamomis galimybėmis. Verta pakovoti už savo interesus ir asmeninę laisvę. 

Palanku priimti svarbų sprendimą dėl piniginių, turto, mokesčių reikalų. Ieškokite pagalbos, paramos. Gera proga įteikti vertingą dovaną.

Gera proga greit sutvarkyti užvilkintą reikalą. Jums seksis bendraujant, susipažįstant. Neabejotinai kelsite nuoširdžias simpatijas pašnekovui. Galite tikėtis neblogų pasiūlymų.

Nesižavėkite naujais pasiūlymais: verta pasigilinti į problemas, paieškoti užsislėpusių klaidų. Kol neišsiaiškinsite, kas anksčiau blogai padaryta, vargu ar reikalai sparčiau pajudės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą