2010-04-16

Balandžio 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tai puikus metas deryboms, įvairiems partneriškiems susitarimams. Tinka tvarkyti teisinius reikalus. Kad netrūktų jėgų ir sėkmės, būkite nuoširdesni bendraudami su sutuoktiniu.

Skaitykite aplinkos ženklus, gilinkitės į savo nuojautas, sapnus: suprasite svarbias tiesas. Verta pasistengti sprendžiant finansines, verslo problemas. Palanku tvarkyti paskolų, mokesčių draudimo reikalus.

Į jūsų prašymą bus atsakyta: verta susitikti su įtakingais asmenimis. Plėskite savo veiklą, įtaką, investuokite energiją, žinias, sugebėjimus. Gresia tarnybinis romanas, tikėtina, kad megsis simpatijos su užsieniečiais ar įtakingais vyresnio amžiaus asmenimis.

Jei negimėte birželį, neblogas laikas imtis rimtų sumanymų veikloje. Tik nebūkite tiesmuki. Palanku spręsti reikalo finansavimo problemas. Intriguojanti diena moterims: galite patirti išskirtinį vyrų dėmesį.

Galite išjudinti galingų pokyčių bangą. Dabar pavyks sprendžiant didelę finansinę problemą. Tinkamas laikas pradėti ilgalaikį verslo projektą.

Jei apsisprendėte, eikite iki galo. Jums seksis, tačiau gali pritrūkti optimizmo, pasitikėjimo. Tiesa, verta išsirinkti tiktai vieną reikalą – visko iš karto nesigriebkite, jėgų neužteks. Nusivylusiųjų meile laukia malonios staigmenos.

Pergalės metas, bet reikia mokėti pasirinkti ginklus. Bus gera proga pelnyti jums seniai patinkančio asmens dėmesį. Galimas malonus susitikimas su žmogumi, kurį kažkada mylėjote.

Turėsite puikių galimybių sustiprinti finansinę padėtį (ar bent gerus santykius su mylimu žmogumi). Daugiau bendraukite, neatsisakykite finansinių pasiūlymų. Gera proga teikti meilės dovanas.

Gerų naujienų, vertingų pasiūlymų metas. Verta tvarkyti užvilkintus reikalus, ieškoti konfidencialios informacijos, reikalingos jūsų verslui. Šios dienos aistros neaplenks ir jūsų: sparnuotų berniukų atakos labiau tikėtinos darbe, sanatorijose, komandiruotėse.

Pasistenkite ką nors svarbaus nuveikti artimųjų labui (ypač vyrai turėtų pamąstyti apie moteris savo šeimoje). Nors nebūsite itin energingi, jei imsitės tik to, kas malonu, nepajusite, kaip kalnus nuversite. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su paveldėjimu.

Negaiškite laiko: kiekviena akimirka gali būti lemtinga. Beje, tai karšto įsimylėjimo metas. Nors aistros bus itin ugningos, tačiau nebūtinai ilgalaikės.

Būsite darbingi, o tai, ką nuveiksite, bus įvertinta. Beje, dabar puiki proga perdaryti tai, kas jūsų netenkina. Siekite kolektyvo paramos, nes dabar apie jus vienysis aplinkiniai. Diena gera pramogų verslo atstovams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą