2010-04-17

Balandžio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nevarginkite savęs nei sunkiais darbais, nei atsakomybe. Šiandien pakaks norinčių jums padėti. Tai meilės diena, taikykitės su tais, kuriuos mylite, pasistenkite kuo daugiau dėmesio, šilumos jiems skirti.

Įtemptas metas, tačiau nervinatės be reikalo ir dėl to galite sugadinti visai neblogus santykius su artimu žmogumi. Palanku spręsti skolų (savo) grąžinimo klausimą.

Palankus metas, imkitės to, kas kažkada nepavyko, jums tikrai turėtų pasisekti. Palanku užmegzti naujas pažintis su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, gerai vykti į viešnages. Nepraleiskite progos meilės pasimatymui.

Esate gana kategoriški, bet tai gerai, nes reikia atsikratyti iliuzijų ir pasirinkti ką nors viena.

Artėja geros permainos, tiesa, nelaukite jų šią savaitę, dar pakentėkite ir neskubinkite įvykių. Kita vertus, svarbių susitikimų ir skubių reikalų tvarkymo rytdienai atidėti nereikėtų.

Ramus laikas, geras svajoti ir ilsėtis. Būtinai susitikite su geru draugu, mylimu žmogumi. Pasistenkite vakarą paskirti tik tiems, kuriuos mylite.

Netikėtai galite suvokti seniai žinomo dalyko prasmę, rasti išeitį. Dabar svarbu neprisirišti prie praeities, prie buvusių laimėjimų, senų draugų (kurie išdavė ar tiesiog nepateisino jūsų pasitikėjimo).

Tikėkite savo jėgomis, nepanikuokite, neatsisakykite senų, gerų sumanymų: būtent dabar gali ateiti išganinga mintis ir palankiai susiklostyti aplinkybės.

Verta užsiimti atidėtais reikalais, ieškoti dingusių dokumentų ar daiktų. Ir susitikite su žmonėmis, kuriems vis nerandate laiko, aplankykite senus draugus, jie laukia jūsų dėmesio. Gautą informaciją įsidėmėkite.

Neskubinkite įvykių, niekur nesiveržkite, kitaip pasijusite, kad atsidūrėte aklavietėje. Verta imtis to, ką kažkada darėte, susitikti su senais draugais, ir reikalai pajudės.

Nors jums ši diena sėkminga, tačiau skubėti vis vien nepatartina. Būsite išradingesni, kūrybingesni, o tai padės išspręsti problemas. Tai meilės metas – netikėtas naujas jausmas, o gal susitikimas su senu gerbėju?

Siekite likti kantrūs, paslaugūs. Palanku imtis seniai suplanuotų, bet atidėtų, uždelstų darbų. Šiandien jums viskas bus naudinga, ir ne tik kaip įdomi, naudinga pamoka: nesėkmė privers rasti išeitį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą