2010-04-18

Balandžio 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Už dideles ambicijas gali tekti skaudžiai sumokėti. Nepervertinkite savo galimybių – tai ne jūsų metas. Nebūkite patiklūs.

Pasisaugokite provokacijų darbe (jei jums šiandien visgi tenka dirbti). Netinkamas laikas kovoti už principus. Nesiimkite svarbių darbų: galite padaryti klaidų, kurios pakenks jūsų ateičiai. Būkite atsargesni mankštindamiesi ar pramogaudami.

Aplinkybės, konkurencinė kova paskatins imtis permainų, ieškoti ko nors nauja. Tik naujų sumanymų neskubėkite pasakoti kitiems, kaip ir paskubomis įgyvendinti. Būkite atsargesni su elektros prietaisais.

Poilsio metas, tad ilsėkitės, dirbdami galite padaryti lemtingų klaidų. Venkite viešų susibūrimų ir šventimų. Itin apdairiai vairuokite.

Stenkitės suprasti ne tik kitus, bet ir save. Jūsų ketinimai, norai keisis. Nepriimkite impulsyvių sprendimų, kitaip gali tekti gailėtis.

Blogas laikas svarbioms finansinėms operacijoms. Pavojinga priekaištauti sutuoktiniui: galite sukelti rimtą skandalą.

Nesistenkite visko atlikti ir visur suspėti. Neskubėkite žadėti, pasirašyti dokumentų. Venkite ginčų su draugais: jie gali būti teisūs. Nesiaiškinkite santykių su giminaičiais, taip pat kaimynais.

Neužsiimkite aktyvia veikla. Pasistenkite atsiriboti nuo aplinkinių, bet jei teks bendrauti, nepraraskite savitvardos, kad ir ką sužinosite ar išvysite.

Galimi kvaili, bet lemtingi nesusipratimai su mylimu žmogumi. Būkite atidesni vaikams, ypač paaugliams. Nerizikuokite vairuodami.

Netikėtai paaiškėjusi teisybė nebūtinai bus teisybė. Pasistenkite svarbių sprendimų priėmimą atidėti, jums reikia laiko viską ramiai apmąstyti ir patikrinti. Galimi nesusipratimai su kolegomis (jei šiandien dirbate), netikėti technikos gedimai.

Būkite pagarbesni, tolerantiškesni. Jokių kraštutinumų. Vertinkite gerus santykius su partneriais ir sutuoktiniu.

Nepalankus metas. Jei negerai jaučiatės, likite namie ar bent jau prie vairo nesėskite. Kad ir su kuo bendrautumėte, kad ir ką veiktumėte, būkite atsargesni, neprovokuokite konfliktų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą