2010-04-20

Balandžio 20 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Greičiau pavargsite, tad galite padaryti daugiau klaidų nei paprastai. Pasaugokite asmenines, darbo paslaptis. Nedramatizuokite dėl galimų nesklandumų šeimoje: šiuo metu jie neišvengiami.

Šios dienos sėkmė nebus pastovi, tad neskubėkite nei džiaugtis, nei liūdėti. Galimos finansinės apgaulės per toli gyvenančius žmones. Labai nepasitikėkite vaikais duodami pinigų.

Galima painiava, susijusi su jūsų veikla ir vardu, ir pats laikas ją išsiaiškinti. Tvarkydami finansinius reikalus nesitikėkite naudos. Šiandien gauti dalykiniai pasiūlymai vargu ar bus perspektyvūs, neskubėkite sutikti.

Padarysite išmintingai, jei dėl nieko nebūsite tikri, venkite žadėti, mažiau klausykite, ką kalba draugai, ypač jei reikalas susijęs su pinigais arba meile.

Nepasiduokite įkalbinėjimams, nors ir galite būti verčiami apsispręsti. Ko gero, stigs teisingos informacijos, tikrų garantijų. Venkite pokalbių rizikingomis temomis su mylimu žmogumi, sutuoktiniu ir rizikingo elgesio.

Viskas bus gerai. Nepriimkite svarbių sprendimų, susijusių su jūsų veikla, meile, santuoka.

Netvarkykite finansinių reikalų, jei nenorite, kad jie virstų problemomis. Netinkamas laikas aiškintis meilės santykius su sutuoktiniu – gali paaiškėti, kad jums pagelbės tik skyrybos.

Susitikimai, pokalbiai, išgirstos naujienos gali nustebinti, šokiruoti, atverti akis. Daugiau klausykite, mažiau atskleiskite savo nuomonę, nesivelkite į diskusijas ir neskubėkite daryti išvadų – viską dar reikia patikrinti.

Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite: ramybė apsaugos nuo netikėtumų. Mažiau įtarinėkite žmogų, kurį mylite, nes jūsų nepasitikėjimas tikriausiai nepagrįstas.

Nesiaiškinkite meilės santykių, mažiau klausykite blogų atsiliepimų apie mylimą žmogų. Prastas laikas ir finansinėms avantiūroms, net jei jums atrodys, kad viską numatėte.

Jei jūsų darbas susijęs su pinigais ar informacija, jei prekiaujate elektros prekėmis, ši diena gali suteikti ir nemalonių staigmenų.

Kritinis laikas. Kad ir kas nutiktų, nepraraskite pusiausvyros, nors galite sužinoti dalykų, kurių nesitikite nei iš draugų, nei iš partnerių. Beje, mokėjimas bendrauti šiandien itin padės. Tik nemėginkite ko nors papirkti pinigais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą