2010-04-21

Balandžio 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Labai pažeidžiami bus asmeniniai santykiai. Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, jų nesugadinkite. Dėl stambesnių investicijų, bendro biudžeto paskirstymo tarkitės ir su sutuoktiniu, ne tik su verslo partneriu.

Šiandien daug bus kalbama apie mokslą, užsienį, keliones, išvykusius pažįstamus, ateities planus. Galite gauti svarbią žinią arba nustebins informacija internete. Atsargiai su nepažįstamais gerbėjais. Per juos tikėtinas nuostolis.

Nelabai seksis laikytis numatytos darbotvarkės, nes atsiras netikėtų rūpesčių, pavedimų. Pagrindinė sėkmės sąlyga - darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Tačiau panašu, kad kažko nepasidalinsite ar vieni kitiems neįtiksite.

Šiandien stenkitės pareigingai dirbti, venkite ekscentriškumo, avantiūrų. Panašu, kad teks daugiau dėmesio skirti materialinei gyvenimo pusei, dėl kažko derėtis. Turbūt išaugs jūsų nepasitenkinimas viršesniais už jus, nepakęsite nurodymų.

Stigs noro dirbti, bendrauti. Gali būti, kad sužinosite kažką tokio, kas aukštyn kojomis apvers jūsų ankstesnį požiūrį, planą. Turbūt teks grąžinti skolą - išsisukinėti būtų pavojinga ir nenaudinga. Grėsmė iškils ir meilės santykiams.

Galimi trikdžiai versle, nuostoliai. Nekokia diena koreguoti įvaizdį - greičiau jį sugadinsite, nei pataisysite. Itin saugokite nuo vagių bei sugadinimo, pametimo svarbius dokumentus, meno vertybes, papuošalus.

Nors jausitės svarbūs, įtakingi, nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais - tai gali atsisukti prieš jus. Labai lengva susikompromituoti, prarasti autoritetą ir netgi mylimą žmogų. Galimi keblumai, susiję su transportu, kita technika, elektra.

Dėl nervinės įtampos arba išsiblaškymo šiandien galite nepastebėti esminių dalykų. Liaukitės visur ieškoję kaltų. Nebegalvokite apie senas moralines ar fizines sąskaitas, labiau pasitikėkite savo jėgomis bei sėkmės galimybe.

Šiandien nelaukite didelio draugiškumo ir supratimo - visi rūpinsis tik savo reikalais. Verčiau visko nesugadinkite savo kategoriškumu, netaktišku elgesiu. Gali sustiprėti noras rizikuoti. Jei tai vyks finansų, verslo srityje, tikėtina, kad kažką sugadinsite.

Jūsų aktyvumas ir kūrybingumas stebins aplinkinius. Galite iškrėsti kažką, kas jums nebūdinga. Talentingai manipuliuosite kitų žmonių jausmais. Kokie bebūtumėte apsukrūs, galite ir patys įkliūti į pavojingas žabangas.

Užgrius kontaktai su verslininkais, reklamos ar tiekimo reikalai. Galbūt gausite žinią, susijusią su finansinėmis aktualijomis, darbo paieškomis. Kai kurie planai gali sužlugti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.

Šiandien patirsite daug santykių aiškinimosi, pokalbių, ginčų. Nevenkite jų, bet stenkitės neperžengti etiško bendravimo rėmų. Galbūt pavyks išsiaiškinti tai, kas slėgė ar buvo nutylima.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą