2010-04-22


Balandžio 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:


Galimos problemos per partnerius, nesklandumai dėl laiku nesutvarkytų dokumentų, nesumokėtų mokesčių. Nebūkite labai ambicingi bendraudami su kolegomis, vadovu, taip pat valdininkais. Gera diena labdarai.


Sunki diena, kai svarbūs dalykai išeina atvirkščiai. Seni nuopelnai, kažkada įgytas autoritetas nepadės, kaip ir senas draugas. Pasikliaukite vien savo jėgomis ir nepamirškite, kad Fortūna bus neprognozuojama.


Dabartiniai ketinimai klaidingi, derėtų jų atsisakyti, nes jie vis vien neduos laukiamų rezultatų. Mokėkite laiku nusileisti, atsisakyti to, kas nerealu (ypač karjeroje). Atidėkite svarbių reikalų tvarkymą. Pasistenkite išvengti konflikto su vadovybe, artimaisiais.


Šios dienos permainos gali sužlugdyti. Būkite pasiruošę nemalonioms staigmenoms, tikėtina išdavystė. Tiesa, vakaras gali tapti netikėtai džiugus, ypač jei susitiksite su draugais.


Nieko neprarasite, jeigu atidėsite visus reikalus, susitikimus, keliones ir leisite sau ramiai pailsėti namuose. Saugokite turtą, sveikatą. Vakare galima netikėta maloni staigmena, kurią pateiks jums brangus asmuo.


Nesielkite karštakošiškai, neapgalvotai, nereaguokite į pasitaikančias provokacijas – tai gali sunaikinti gerus rezultatus, užkirsti kelią ateičiai. Neskubėkite nusivilti nei savimi, nei savo draugais.


Sunkus laikas, ypač pirmą dienos pusę būkite itin atsargūs ir darbe, ir kelyje. Gali tekti atidėti svarbų reikalą, susitaikyti su siūlomomis sąlygomis.


Vargu ar šios dienos norai įgyvendinami, nesinerkite iš kailio ko nors siekdami: nesuprasite, ko jums reikia ir kaip tai gauti. Prastas laikas priekaištauti sutuoktiniui, mylimam asmeniui. Vakare galimas netikėtas romantiškas nuotykis.


Gali tekti išgirsti netikėtų vadovybės, artimųjų priekaištų. Aplinkiniai nebus objektyvūs, tačiau ginčytis, įrodinėti savo teisumą bent jau pirmą dienos pusę nederėtų.


Nepraraskite atidumo, budrumo dirbdami, bendraudami su svetimais žmonėmis tarnybos reikalais. Pirmą dienos pusę gali tekti pasinervinti dėl jums brangių žmonių – kad ir ką sužinosite, neskubėkite pykti, bartis. Venkite ginčų su vaikais. Opius klausimus atidėkite vakarui.


Teks pasijaudinti. Nereikėtų išsigąsti griežtų klientų reikalavimų ar vadovo pastabų, tai - akimirkos nuotaika. Stenkitės likti taktiški kolegų atžvilgiu, nes klysta visi. Vakaras suteiks nusiraminimą.


Nesiaiškinkite teisybės, niekam nieko neįrodinėkite: rezultatai bus priešingi. Galite nukentėti ir dėl partnerių žioplumo ar net išdavystės. Atsakingų darbų niekam nepatikėkite, daugiau laimėsite, jei padarysite juos savo rankomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą