2010-04-23

Balandžio 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Jūsų sumanymai gali pareikalauti išlaidų, investicijų. Kaip tik šiandien pravartu tartis dėl paskolos ar ryšių su tais, kurie galėtų paremti, suteikti galimybių.

Tauras
Jums labiausiai rūpės nekasdieniški reikalai, svečiai bei viešnagės. Tikriausiai pavyks gauti reikiamą informaciją iš užsienio ar per internetą. Tinkamas metas kurti naujus planus, o jei leis aplinkybės - keliauti, užmegzti naujų pažinčių.

Dvyniai
Panašu, kad kils gerų paskatų, minčių, idėjų, susijusių su darbo, karjeros sritimi. Tačiau aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kad būtų lengva realizuoti sumanymus. Galbūt kažkam turėsite parodyti ypatingą dėmesį, kad jus paremtų.

Vėžys
Jums gali kilti įvairių idėjų, susijusių su verslu, uždarbiu. Jos bus vertingos, tačiau patartina neskubėti, viską nuodugniai patikrinti, apskaičiuoti. Vakare miela staigmena pamaloninkite mylimą žmogų. Tai gali atgaivinti santykių romantiką.

Liūtas
Į paviršių gali iškilti avantiūra, nuotykis ar įvykis, kurį stengėtės nuslėpti. Norėsite pakeisti aplinką, erzins bei vargins kasdienė rutina ir aplinkiniai. Su malonumu pabūtumėte negyvenamoje saloje, pasislėptumėte nuo šurmulio, intrigų.

Mergelė
Ši diena bus kupina įdomaus bendravimo ir nekasdieniškos informacijos. Tikriausiai ji pasižymės harmonija, pusiausvyra ir teisingumu. Patirsite ryškių įspūdžių, jei vejatės savo svajonių žvaigždę ar tiesiog keliaujate.

Svarstyklės
Jums seksis bendradarbiauti, organizuoti, tvarkyti verslo arba žemės ūkio reikalus. Galite išleisti nemažai pinigų neįprastiems dalykams ar pomėgiams. Palanku aiškintis klausimus, susijusius su kreditavimu, nuoma.

Skorpionas
Ši diena leis rasti bendrą kalbą su įvairiausiais žmonėmis, be didesnių pastangų suderinti interesus. Galbūt jums pavyks sustiprinti turtines pozicijas arba įtaką kolektyve, bendraminčių grupėje. Vakaras labai palankus meilės pasimatymui.

Šaulys
Rytas bus labai nervingas, jei teks laikyti egzaminą, viešai kalbėti, išvykti į tolimą kelionę ar pan. Vėliau gali apnikti abejonės, susijusios su partneryste, šeimos gerove. Visa tai išsisklaidys, jei atvirai pasikalbėsite, pasitarsite su šeima, draugais.

Ožiaragis
Šiokių tokių problemų gali kilti dėl darbo reikalų, skolų, mokesčių. Tačiau diena bus gana maloni, jei rūpinatės namais, vaikais, kažką darote, kad jūsų šeimai būtų jaukiau ir patogiau gyventi, ilsėtis. Vakaras žada meilės romantiką.

Vandenis
Gera diena įvairiems praktiniams užsiėmimams. Taip pat gana palanku tvarkyti komercinius, reklamos reikalus. Galite sudalyvauti konkurse, susijusiame su įsidarbinimu, struktūrine parama projektui ar pan. Vakaras palankus pasimatymams.

Žuvys
Galimi ginčai su oponentais, konkurentais. Meilės partneris taip pat bus reiklesnis, kaprizingesnis. Nederėtų nertis iš kailio, skubėti su išvadomis, kaltinimais. Verčiau leiskite kitiems išsikalbėti, stenkitės suprasti. Tuomet santykiai labai pagerės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą