2010-04-28

Balandžio 28 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir nepaisykite, ką sako aplinkiniai. Ginčų venkite, pakluskite tik savo principams.

Prievarta nieko gera neduos. Jei jus vers ką nors daryti, atsisakykite, bet ir patys iš kitų mažiau reikalaukite. Konfliktai su dalykiniais partneriais, vadovu tik pablogins situaciją.

Ši diena gali duoti priešingus rezultatus, nei tikėjotės. Labai galimas dalykas, kad neteisingai įvertinsite jėgų santykį. Būkite išmintingi, galvokite apie ateitį: pralaimėjimas šiandien gali suteikti pergalę ateityje.

Pagelbės tik kantrybė, savikontrolė. Skuboti sprendimai pavojingi: dabar neįžvelgsite, kur slepiasi apgaulė, pralaimėjimas. Nieko nauja nesiimkite.

Nepalanku tvarkyti finansinių reikalų, pirkti vertingų daiktų, investuoti pinigus. Tai konfliktinis laikas: nė nepastebėsite, kaip susinervinę įžeisite antrąją pusę.

Netinkamas laikas tvarkyti dokumentus, tartis su dalykiniais partneriais, derėtis. Netiktų spręsti skubių problemų. Vairuodami automobilį su niekuo nesiginčykite, nesipykite.

Stabtelėkite: viskas bus gerai, tačiau dabar reikia kiek palaukti. Tirkite situaciją ir venkite atvirai demonstruoti savo poziciją. Bus itin svarbu nesivelti į ginčus su artimaisiais ar draugais.

Sėkmė šalia jūsų, bet vienas neatsargus žingsnis, ir jūs galite atsidurti ten, nuo ko pradėjote. Nerizikuokite, atsisakykite avantiūrų.

Neskubėkite dirbdami: galimos lemtingos traumos ar brokas. Dažniau būsite neteisūs, tad geriau įsiklausykite į kolegų, partnerių, artimųjų pastabas.

Kompromisai bus labai reikalingi, priešingu atveju ruoškitės pralaimėjimui. Vakare galimi konfliktai dėl neišspręstų meilės problemų su mylimu asmeniu.

Nepraraskite savitvardos. Prastas laikas bendrauti su žmonėmis, kurių nemėgstate. Nepasiduokite provokacijoms, jos bus tikėtinos darbe, kelyje, valdiškose įstaigose.

Nors reikalai krypsta jūsų naudai, tačiau ši diena nėra palanki. Nebūkite patiklūs net gavę gerų naujienų ar neva naudingų finansinių pasiūlymų, tai - apgaulingas metas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą