2010-04-29

Balandžio 29 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Pasistenkite į susidariusią situaciją pažvelgti paprasčiau. Pasišnekėkite apie savo problemas su draugu. Išeitis gali ateiti netikėtai ir būti kitokia nei tikėjotės.

Nemalonus laikas: trikdžiai, seni nebaigti darbai, neįvykdyti pažadai, skolos. Stigs jėgų, laiko, optimizmo ar tiesiog gero draugo nuoširdžios paramos. Neliūdėkite, vakare galima maloni staigmena.

Jums gali tekti nemenka atsakomybė, nebus lengva rasti teisingą sprendimą: kam nors vis tiek neįtiksite, kas nors vis tiek piktinsis, reikš pretenzijas, provokuos. Kita vertus, svarbu nesijaudinti dėl to, dėl ko nesate kalti.

Net jei sunku, negalite sau leisti jokių neigiamų minčių. Kol kas reikia kantriai laukti, taupant emocines, fizines jėgas ir pinigus.

Netikėkite tais, kurie skubės jums atverti akis, pranešti ką nors sensacinga. Viską tikrinkite: tikriausiai jus nori supykdyti su mylimu žmogumi arba naudingu dalykiniu partneriu. Saugokitės sukčių, nerizikuokite prie vairo.

Geriausia laiką leisti namuose su artimaisiais (jei galite sau tai leisti). Netvarkykite jokių dalykinių ar finansinių reikalų, nespręskite karjeros klausimų – tik pakenksite savo ateičiai. Apmąstykite senas pamokas.

Esate gana atsargūs ir apdairūs, kad neįsiveltumėte į jokias avantiūras, rizikingus sumanymus ar ginčus su artimais, mylimais žmonėmis.

Darbų krūvis augs, tad ieškokite kvalifikuotų pagalbininkų ir labiau pasirūpinkite savo sveikata. Nedidelis apsirikimas gali sukelti nemalonumų laviną. Pasistenkite nuo pat ryto sau uždrausti erzintis dėl niekų.

Kad ir ko imsitės, galite susidurti su opozicija tiek šeimoje, tiek darbe. Būkite išradingi ieškodami kompromisų, bet jie neturi virsti intrigomis. Tiesa, moterys jausis geriau nei vyrai.

Šiek tiek sudėtingas metas, todėl siekite likti ramūs. Pasisaugokite apgaulių, vagysčių, bus didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė. Vis dėlto sukrėtimai suteiks proto aiškumą, padės rasti tinkamą išeitį.

Mokėkite apginti savo nuomonę, interesus. Laikykitės savo nuomonės, nekeiskite ankstesnio apsisprendimo, kad ir kaip mėgintų paveikti aplinkiniai. Vakaras neblogas romantiškam pasimatymui.

Netikėtai gali tekti grįžti prie ko nors seniai pamiršto, ir tai bus naudinga: dabar gali atsiverti anksčiau nepastebėtos galimybės. Būsite linkę žavėtis ir naujomis idėjomis (dažniausiai jos bus neįgyvendinamos), dėl utopinių tikslų galite imtis nepateisinamos rizikos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą