Earth Day - Žemės dienaŠiandien - Žemės diena! (angl. "Earth Day")


Earth Day,
t.y. Žemės diena - tai diena metuose, kada kiekvienas iš mūsų turėtų susimąstyti ir pagalvoti, kaip galėtų atiduoti savo duoklę Žemei (angl. Earth) , ir apsaugoti aplinką nuo žalingų poveikių, kurie atsiranda dėl žmogaus veiklos. Ši diena, t.y. balandžio 22Žemės diena, įsteigta JAV senatoriaus Gaylordo Nelsono. 

Earth Week,
Daugybė bendruomenių pasaulyje švenčia ne tik šią vieną balandžio 22-ąją dieną, bet skiria šia proga ištisą savaitę - Žemės savaitė (angl. Earth week). Tai laikotarpis, kada intensyviai plačiuose visuomenės sluoksniuose gvildenamos įvairios aplinkosaugos temos ir visas dėmesys būna nukreiptas į klausimus, kaip išsaugoti visus mus supančią gamtą, kaip atstatyti tai, kas sugriauta. Pirmoji  Žemės savaitė (Earth Week) pradėta minėti Filadelfijoje 1970 metais (prasidėjo balandžio 16 d. ir tęsėsi visą savaitę, kol buvo vainikuojama balandžio 22 d.).


Earth day 2010,
2010-aisiai Žemės diena sutapo su aplinkosaugai itin svarbaus renginio data, t.y. Pasaulio Žmonių konferencija apie klimato pokyčius vyksta taip pat šiandien, balandžio 22-ąją. Konferencija organizuojama Kočabamboje, Bolivijoje.


Atrakcija ateities prognozių ištroškusiems: Horoskopai 2011 metams!

Sužinok pirma, ką tau žada žvaigždės ateinančiais 2011-aisiais metais. Ateities prognozės pagal zodiako ženklą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą