0513

Gegužės 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Meilės romantikai ir kūrybai sąlygos bus išties palankios. Nepraleiskite progos sudaryti naudingą sandorį, paskirti pasimatymą. O jeigu turite vaikų, jums itin rūpės jų reikalai, poreikiai bei perspektyvos. Galbūt padarysite kažkokį sprendimą.

Neblogai seksis tvarkyti darbo reikalus, užbaigti būtinus įsipareigojimus, pratęsti ar sklandžiai nutraukti dalykines sutartis. Įspūdžių, o gal ir nerimo suteiks tarnybinis romanas.

Pasižymėsite darbe, versle ir tai duos apčiuopiamos naudos. Iš atvykusių specialistų, dalykinių partnerių ir konkurentų galėsite šio to pasimokyti. Tačiau nebus lengva, nes teks derinti skirtingus interesus.

Staigmenos galite tikėtis iš sutuoktinio arba verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni. Įtampa didės reikaluose, susijusiuose su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis.

Nebloga diena humanitarams, filosofams bei kitiems, ieškantiems tiesos ir gyvenimo prasmės. Tiktų leistis į kelionę, publikuoti rimtus straipsnius, tvarkyti su mokslu, užsieniu susijusius reikalus.

Diena gali būti emociškai įtempta, kupina rūpesčių. Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Norai geri, bet gali nepavykti - jūsų minčių ir norų kryptis bus labai nepastovi arba trukdys kritika, trukdymai iš šalies.

Gali būti, kad draugai jums padės susivokti meilės reikaluose ar narplioti jūsų atžalų sukeltas problemas. Arba atvirkščiai - artimam bičiuliui prireiks tokios paramos. Tiktų užsiimti menine, kūrybine veikla.

Skrajojimas padebesiais gali jus gerokai paklaidinti gyvenimo labirintuose. Tikėtinas nerimas dėl išaiškėjusios informacijos ar kilusio nesusipratimo. Galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo, netvarkos.

Būsite gana emocionalūs ir neramūs. Dėl nesėkmių bei problemų neturėtumėte kaltinti kitų. Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes. Priekaištai ir įtarinėjimai nepadės harmonizuoti ir meilės santykių.

Pokalbiai suksis apie pirkinius, veiklos ar verslo rezultatus, perspektyvas. Pravartu peržiūrėti sutartis, suderinti sąlygas, susijusias su įkainiais, apmokėjimu, kreditavimu ar lizingu. Galbūt kažkam rinksite dovaną ir tai neatrodys lengva.

Palankus metas įvertinti rezultatus, daug ką aptarti, pratęsti sutartis. Galite gauti neblogą pasiūlymą arba lauktą laišką. Nepajėgsite atsispirti meilės pagundoms. Verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu.

Ši diena nepalanki naujovėms, pažadams bei įsipareigojimams. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite. Galbūt derėtų pasikalbėti su artimu žmogumi ar geru bičiuliu, nes nešališkas įvertinimas, patarimas gali pasirodyti labai vertingas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą