2010-05-05 horoskopai

Gegužės 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Viskas puiku. Verta suskubti sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų. Jūsų asmenybės jėga bus lemtinga, tik nieko nesiekite jėga, prievarta.

Ramios, produktyvios veiklos metas. Kad ir ko imsitės, jūsų laukia sėkmė. Tinka spręsti bendravimo šeimoje keblumus.

Nestigs sumanumo, apsukrumo. Tiktų tvarkyti skubius reikalus. Lengvai bendrausite, žaviai užmegsite naujas pažintis, nesunkiai rasite reikalingą asmenį ar dokumentą. Puiki diena aplankyti giminaičius, vaikystės draugus.

Verta patinginiauti: nesiimkite jokių svarbių, atsakingų darbų. Geriausia šią dieną praleisti su artimaisiais, daugiau dėmesio skirti savo tėvams, prisiminti mirusiuosius. Diena nebloga spręsti ilgalaikių investicijų klausimą.

Atgaunate ramybę, aiškumą, o reikalai ima klostytis taip, kaip reikia. Tai sėkminga diena, ypač sprendžiant šeimos, meilės problemas. Gera proga rimtiems pokalbiams su savo atžalomis.

Geros permainos tvarkant dalykinius reikalus. Net nedidelis pasiūlymas bus naudingas. Būsite darbingi, tad vertėtų imtis atsakingų užduočių. Tinka tvarkyti svarbius darbo reikalus, pasirašyti darbo sutartis.

Geras laikas taikytis, stiprinti ryšius. Esminį dėmesį skirkite antrajai pusei. Mokėkite priimti patarimus, pamokymus – neužsispirkite.

Turėkite kantrybės, viskas dar prieš akis. Ši diena nėra labai sėkminga. Tiesa, laimė gali nusišypsoti tada, kai manysite, kad viską praradote. Gerai tvarkyti kredito, mokesčių reikalus.

Palanki diena. Sulauksite netikėtos paramos iš aukštą padėtį užimančio asmens ar jūsų vadovo. Situacijos skubinti nereikėtų, tačiau jei sulauksite naudingo pasiūlymo – neatsisakykite jo.

Nebūkite kategoriški, pasistenkite iki galo neišsakyti savo nuomonės, mažiau kritikuokite. Tai geras laikas priimti atsakingus sprendimus darbe, kuriems buvo ruoštasi.

Atradimų diena: imate iš esmės suprasti savo jausmus, poreikius. Nesidrovėkite kreiptis į draugą, kurio seniai nematėte. Pats laikas prisiminti ir pamirštus veiklos būdus, taip bus lengviausia pasiekti norimą tikslą.

Nors ir nepaprastų idėjų šautų į galvą, iki rytdienos nieko nesiimkite. Tinkama proga ieškoti konfidencialaus patarimo, pagalbos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą