2010-05-09

Gegužės 09 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Bus lengva jus apgauti ar suklaidinti, todėl neskubėkite mokėti pinigų, sutikti, kai būsite įkalbinėjami truputį nusižengti įstatymams. Nepasiduokite autoritetų nuomonei, partnerių spaudimui.

Būkite atidūs, atsargūs, apdairūs. Niekur neskubėkite, nesiblaškykite, venkite bendrauti, patarinėti. Gali tekti rūpintis giminaičių ar vaikų problemomis. Nepasikliaukite naujais pažįstamais: naujoms pažintims apskritai netikęs laikas.

Jei galite, džiaukitės namų ramybe ir pamirškite dalykinius rūpesčius. Nedirbkite pavojingų ar atsakingų darbų, vėliau teks perdaryti. Nekritikuokite sutuoktinio.

Nepasiduokite azartui. Galite iš esmės suklysti vertindami savo galimybes: nepamirškite, kad gerais norais kelias į pragarą grįstas. Saugokite vaikus. Nepriekaištaukite žmogui, kurį mylite.

Galimi netikėti nusivylimai: mylimu žmogumi, įstatymais, policija ar gyvenimu, kaip ir išlaidos, nuostoliai. Saugokite sveikatą, gerus santykius su kolegomis (jei šiandien tenka dirbti).

Viskuo abejokite, nerizikuokite ir diena praeis be nuotykių. Galimas malonus siuprizas per kitos lyties asmenį.

Būsite linkę sau kelti pernelyg aukštus, neprotingus reikalavimus. Stenkitės išmesti iš galvos rūpesčius ir bent šiandien pailsėti.

Šiuo metu beviltiška ką nors suprasti ar paaiškinti. Tai apgaulinga diena: pavojinga pervertinti savo įtaką ir galimybes. Į nieką nesikiškite, dėl nieko nesijaudinkite. Kad ir kokios nemalonios naujienos jus pasietų, tai laikina.

Likite kantrūs, kuklūs, santūrūs, ypač bendraudami su artimaisiais, mylimu žmogumi. Darbe (jei šiandien tenka dirbti) itin atidžiai tikrinkite savo užduotis, nes bus lengva jus apkaltinti profesionalumo stoka.

Rimtoms išvadoms netinkamas metas, tad nesidžiaukite radę, neliūdėkite pametę. Galite rimtai suklysti vertindami draugus, mylimą žmogų ar ką tik išgirstą informaciją.

Būkite atsargūs, susikaupę, ypač bendraudami su užsieniečiais ar keliaudami. Kelis kartus patikrinkite jums reikalingą informaciją. Pasistenkite niekam nieko nežadėti, neskolinti.

Nepasiduokite provokacijoms, venkite žmonių, kurie daug žada, kad tik greičiau apsispręstumėte. Nerizikuokite važiuodami ir vairuodami nesiginčykite su artimaisiais, draugais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą