Gegužės 14

Gegužės 14 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nepervertinkite savo galimybių: šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų – nė nepastebėsite, kaip virsite sau priešu, pakenksite vaikams ar žmogui, kurį mylite.

Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors tvarkydamiesi. Beje, ši diena ir yra tinkamiausia tvarkytis: išneškite iš namų nereikalingus daiktus, drabužius.

Sunki diena, kai bergždžia laukti teisybės. Tad nenorėkite būti suprasti, įvertinti ir labiau derinkitės prie aplinkybių: ypač vertėtų paisyti, ko iš jūsų nori vadovai, šeima.

Pavojų, nuostolių ir kitokių nemalonių staigmenų metas. Mažiau tikėkitės sėkmės ir naudos, taip pat nepersistenkite, dėl iniciatyvos galite nemenkai nukentėti

Jus gali nuvilti asmuo, kuriuo pasitikėjote, kuris jums buvo autoritetas, tik to nereikėtų sureikšminti: viskas dar keisis. Patartina netvarkyti svarbių reikalų su užsieniečiais, nevykti į keliones, nevaikščioti į svečius.

Gerai dirbti nebus lengva, o reikalaujama iš jūsų tikrai daug. Tiek aplinkiniai, tiek viršininkas gali klaidingai vertinti jūsų elgesį. Pasaugokite savo darbo vietą.

Pasirodys, kad esate laisvi ir galite daryti, ką norite, tačiau tai ir yra šios dienos spąstai. Pasirenkite netikėtumams: jie gali sugriauti jūsų planus. Saugokitės netikrų draugų.

Liūdesys ne išeitis, tačiau optimizmas irgi gali pakenkti. Nebrandinkite itin didelių vilčių: tai bus praradimų, nusivylimų ir praregėjimų metas.

Kad ir kas atsitiktų, nepasiduokite impulsui ir nepraraskite savitvardos. Būsite agresyvūs, tad stenkitės nesusipykti su artimaisiais, dalykiniais partneriais, vadovu.

Nesitikėkite, kad dabarties problemas pavyks išspręsti greitai ir lengvai. Dėl finansinių nesklandumų gali kilti konfliktų namie ar darbe.

Situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų... Nevarginkite savęs bendravimu, ypač su valdininkais, vadovybe, nepriimkite atsakingų sprendimų: galite rimtai pakenkti savo karjerai.

Neverta kur nors skubėti, juolab tvarkyti svarbių reikalų. Geriausia (jei galite) ilsėtis ir dieną ramiai praleisti namie, daugiau dėmesio skirti artimiesiems.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą